تیم شیم در سالی که گذشت
تیم شیم در سالی که گذشت

اگر بخواهیم برای تیم شیم شناسنامه بگیریم، احتمالاً باید تاریخ تولدش را ۱۳ آذر ۱۳۹۸ و همزمان با رونمایی از وب‌سایت تیم شیم در همایش ملی بیمه بدانیم. ولی نزدیک به یک سال، سعی و تلاش و باور در پشت این به ثمر رسیدن رؤیای ما و رونمایی از تیم شیم جای گرفته است. آن‌ها که کسب‌وکاری را راه انداخته‌اند با چالش‌ها و اهمیت مسیری که ختم به رونمایی و ارائه محصول می‌شوند، آشنا هستند. برای همین است که شاید تاریخ تولد تیم‌شیم را بتوان لحظه شکل‌گیری رؤیای آن دانست؛ جایی حوالی آبان ۱۳۹۷.

چرا باید تیم شیم؟

۹۸ برای ما، مثل شما سال پییچیده‌ای بود. یک سمتش لذت راه‌اندازی تیم‌شیم و نتیجه دادن تلاش‌های‌مان بود، سمت دیگرش شمار زیادی از اتفاقات ناگوار که در طول سال رخ داد و ما را همچون دیگر هموطنان عزیزمان ماتم‌زده کرد. از سیل ابتدای سال در مناطقی از کشورمان گرفته تا اپیدمی کرونا در پایان سال، ۹۸ سر ناسازگاری داشت. ما هم مثل همه شما درگیر این تلاطم‌های پشت سر هم می‌شدیم.

گاه مجبور شدیم برنامه‌ریزی‌هایمان را تغییر دهیم و گاه برخی رویدادهایمان را به تعویق انداختیم. اما در میان تمام این سختی‌ها، یک چیز باور ما را به هدفمان قوی‌تر می‌کرد. اینکه ارزش‌هایی که تیم شیم بر اساسشان شکل گرفته است، دقیقاً همان ارزش‌هایی هستند که این روزها، ما و کشورمان به آن نیاز داریم.

تیم شیم فقط بیمه نیست

ما بارها و بارها گفته‌ایم که در تیم شیم بیمه یک قرارداد نیست، یک قرار است. قراری برای اینکه هوای یکدیگر را داشته باشیم، پشتیبان هم باشیم و با سهیم بودن در تجربه تیم بودن، این باور در ذهن همه ما نهادینه شود که با حمایت از یکدیگر و در کنار هم بودن است که می‌توانیم برنده باشیم.

این همان چیزی است که در شرایط سخت و دشوار اقتصادی حاکم بر کشورمان به آن نیاز داریم. موفقیت ما و سود خودمان را همراستا با موفقیت و سود دیگران کنیم. برای مسئولیت‌پذیری خودمان هیچ اما و گری قائل نشویم و حتی نسبت به اطرافیان خودمان مسئولانه‌تر فکر و برخورد کنیم. می‌دانستیم و می‌دانیم که شاید این حرف‌ها شعاری به نظر برسد، پس فقط به حرف زدن اکتفا نکردیم بلکه الگویی را خلق کردیم که به با ارزش‌ها و مزایایی که ارائه می‌کند این حرف‌ها را به عمل تبدیل کند. با بیمه تیمی و پول‌پس مسیری را ساختم تا نشان دهیم که می‌توانیم هم در ارزش اجتماعی حمایت و پشتیبانی از همدیگر سهیم باشیم و هم در منافع اقتصادی آن.

رونمایی از وب‌سایت تیم‌شیم در همایش ملی بیمه
رونمایی از وب‌سایت تیم‌شیم در همایش ملی بیمه

بیمه تیمی و بیمه رانندگی

تیم‌شیم فعالیت خود را با تمرکز بر بیمه خودرو شروع کرد و در حال حاضر می‌توانید بیمه شخص ثالث و بدنه ماشین خود را از وب‌‌سایت تیم‌شیم خریداری کنید. همان‌طور که اطلاع دارید بیمه تیمی در حال حاضر بر روی بیمه بدنه پیاده‌سازی شده است. هدف از بیمه تیمی در ارائه بیمه بدنه این است که ارزش‌های اجتماعی و اقتصادی تیم‌شیم، یعنی پشتیبانی تیمی و پول‌پس، زمینه کاهش سوانح رانندگی را ایجاد کنند و مشوقی باشند تا از میزان خسارت‌های مالی و جانی تصادف‌ها کاسته شود. ما فقط نمی‌خواهیم خسارت‌های شما را جبران کنیم. ما دنبال این هستیم که تا جای ممکن خسارتی برای شما رخ ندهد؛ ما به جای خسارت، برای سود کردنتان برنامه داریم.

تیم شیم در سال پیش رو

سال پرماجرایی پیش روی ماست. اهداف و برنامه‌های جذاب و پرچالشی را برای خودمان تععین کرده‌ایم و قصد داریم تا جای ممکن پیشنهادها و امکانات جدیدتری به کاربرانمان ارائه بدهیم. از پیش می‌دانیم با توجه به شرایط جهان و کشور، سختی‌های زیادی پیش روی ما است. ولی فعالیت در حیطه بیمه به ما یاد داده است که استراتژیک بیاندیشم و به جای غافل‌گیر شدن، پیش‌بینی‌های لازم را درباره امور و احتمالات مختلف از قبل انجام داده باشیم.

خلاصه در سال ۹۹ منتظر خبرها، طرح‌ها و پیشنهادهای جذاب ما باشید. هم به محصولات بیمه‌ای ما اضافه می‌شود و هم به تعداد محصولاتی که امکان تشکیل تیم برایشان وجود دارد و هم امکانات تازه‌ای به رابط کاربری شما اضافه خواهد شد. ما برای برنده بودنتان برنامه داریم.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

میثاق نعمت گرگانیمشاهده نوشته ها

  • میثاق نعمت گرگانی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *