شرکت‌هایی که بیمه تیمی تیم‌شیم را ارائه می‌دهند
شرکت‌هایی که بیمه تیمی تیم‌شیم را ارائه می‌دهند

هر بار که صحبت از بیمه تیمی و پول پس می‌شود، ما در تیم‌ شیم یادآوری می‌کنیم که پول‌پس تخفیف نیست، بلکه پاداش است. پاداش رانندگی مطمئن و حمایت شما و هم‌تیمی‌هایتان از یکدیگر. از این طریق شما در تیم‌شیم هم تخفیف‌های عدم خسارت و هم تخفیف‌های مناسبتی (دهه فجر، روز بیمه و …) شرکت‌های بیمه را دریافت می‌کنید و هم با پول‌پس این امکان را دارید که تا ۲۵ درصد حق بیمه خود را پس بگیرید.

تیم‌شیم و بیمه تیمی

این بازگشت ۲۵ درصد مبلغ حق بیمه آن قدر جذاب است که شمار زیادی از شما مدام از ما می‌پرسید که این ۲۵ درصد جدا از تخفیف‌های عدم خسارت است یا نه؟ همان‌طور که در ابتدایی این مطلب اشاره کردیم، خیالتان راحت باشد؛ شما هم تخفیف‌های شرکت‌های بیمه را دارید و هم پاداش پول‌پس را. خودِ نحوه محاسبه پول‌پس را هم که قبلاً مفصل توضیح داده‌ایم. با پول‌پس احتمال ضرر کردن شما صفر است و شانس بسیار زیادی دارید که سود کنید.

آیا همه شرکت‌های بیمه، بیمه تیمی تیم شیم را ارائه می‌دهند؟

در حال حاضر تیم‌شیم با چهار شرکت بیمه برای پیاده‌سازی و ارائه بیمه تیمی به توافق رسیده است: شرکت‌های بیمه تعاون، تجارت نو، میهن و سرمد. هر چند پیاده‌سازی الگوی اقتصادی و فنی بیمه تیمی کار پیچیده و زمان‌بری است ولی تیم‌شیم در تلاش است تا شمار شرکت‌های طرف قرارداد بیمه تیمی خود را افزایش دهد.

در حال حاضر شرکت‌های بیمه تعاون، تجارت نو، میهن و سرمد
در ارائه بیمه تیمی با تیم‌شیم همکاری می‌کنند.

همان‌طور که همواره توضیح داده‌ایم، تیم‌شیم رسالت و مسئولیت خود را این می‌داند که صنعت بیمه کشور را به سمتی پیش ببرد که خدماتش را در حوزه‌ خواسته‌های مشتریان بهبود بخشد. برای همین است که حوزه فعالیت خود را تنها محدود به یک وب‌سایت خرید نمی‌بیند، بلکه با پیاده‌سازی و ارائه الگوی بیمه تیمی می کوشد ارزش‌ها و مزایایی نو در صنعت بیمه ایجاد کند. سازوکاری که در آن همه برنده باشند و البته بیمه‌گذار و خریدار بیمه‌نامه، برنده‌تر از همه.

بیا تیم شیم

اگر علاقه به تشکیل تیم و برخورداری از مزیت بیمه دارید، با چند کلیک ساده می‌توانید بیمه‌نامه بدنه خودرو را از وب‌سایت تیم‌شیم خریداری کنید. اگر هم شرکت بیمه‌ای که در حاضر بیمه بدنه خودرویتان را از آن خریداری کرده‌اید، جزء شرکت‌های ارائه‌دهنده بیمه تیمی نیست، فراموش نکنید که انتقال بیمه بدنه و تمام تخفیف‌های خسارت آن از یک شرکت به شرکت دیگر همواره برای شما ممکن است. هم تجربهِ‌ بخشی از تیم بودن در انتظار شما است و پشتیبانی و حمایت کسانی که دوستشان دارید و هم سود اقتصادی و پول‌پس؛ تخفیف‌های عدم خسارتتان هم سر جایشان محفوظ می‌مانند. به تیم برنده‌ها بپیوندید: تیم‌شیم.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

Rezzaaمشاهده نوشته ها

  • رضا عطائی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *