تیم ‌شیم؛ انقلابی در خرید آنلاین بیمه

 

تیم‌شیم مسابقه جایزه تخفیف

تیم‌شیم مسابقه جایزه تخفیف

تیم‌شیم با استفاده از نوآوری‌های فناوری می‌کوشد موجب ارتقای بهره‌وری مدل کنونی صنعت بیمه کشور شود و مشخصاً زمینه‌ای را فراهم آورد تا این صنعت، پیشنهادها و عملکردش در حوزه‌ی خدمات مشتریان بهبود دهد. به همین جهت، یک الگوی بیمه را‌ برای نخستین بار در ایران پیاده کرده است که پیش از این در کشورهای مختلفی مورد استقبال قرار گرفته بود. الگوی بیمه همتابه‌همتا (Peer2Peer) که تیم‌شیم از آن تحت عنوان بیمه تیمی نام می‌برد. تیم‌شیم این الگو را در بیمه بدنه خودرو ارائه کرده است و هم‌اکنون شما می‌توانید در خرید اینترنتی بیمه بدنه ماشین از آن بهره ببرید.

تیم‌شیم؛ بیمه برنده‌ها

سایت خرید آنلاین بیمه تیم‌شیم همزمان با دهه فجر و چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تخفیف و پیشنهادهای ویژه‌ای را به کاربرانش ارائه می‌دهد. بنا به گزارش روابط عمومی تیم‌شیم، به کسانی که از ۱۲ تا ۲۶ بهمن بیمه‌نامه‌های خودروهای خود را از تیم شیم خریداری کنند، ۲۵ درصد پول‌پَس و ۲۵ هزار تومان تخفیف نقدی تعلق می‌گیرد. برای اطلاع از جزئیات پیشنهادهای شگفت‌انگیز تیم‌شیم، در ادامه همراه ما باشید.

۲۵ درصد پول‌پس و ۲۵ هزار تومان تخفیف نقدی

استارتاپ تیم­‌شیم فعالیتش در صنعت بیمه را همزمان با همایش روز ملی بیمه در ۱۳ آذر شروع کرد. این مجموعه در حال حاضر تمرکز خود را بر ارائه بیمه‌های بدنه خودرو و شخص ثالث قرار داده است. شما در خرید اینترنتی بیمه از تیم‌شیم می‌توانید تنها با چند کلیک ساده، قیمت شرکت‌های مختلف را استعلام، مقایسه و خریداری کنید. تیم شیم، بیمه‌نامه خریداری‌شده شما را رایگان و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما در نشانی مورد نظرتان تحویل می‌دهد.

خرید اینترنتی بیمه؛ اما متفاوت از چیزی که می‌شناسی

همان‌طور که در ابتدا اشاره شد، تیم‌شیم به مناسبت دهه فجر تخفیف و پیشنهاد ویژه‌ای برای کاربرانش دارد: ۲۵ درصد پول‌پَس و ۲۵ هزار تومان تخفیف نقدی. احتمالاً این سؤال برای‌تان پیش آمده است که پول‌پَس چیست؟

بیمه تیمی تیم‌شیم این امکان را برایتان ایجاد می‌کند که در صورت تمایل تیم تشکیل دهید یا به تیم‌های موجود بپیوندید. پس اگر علاقه داشتید می‌توانید با دیگر افرادی که دوست دارید و آن‌ها نیز از تیم‌شیم بیمه بدنه خودرو خریداری کرده‌اند، تیم تشکیل دهید. فایده‌اش چیست؟

بیمه تو پس‌انداز کن

تیمتان دارای یک «پس‌انداز تیمی» است و به صورت روزشمار درصدی از حق بیمه‌ شما در آن واریز می‌شود. با رانندگی ایمن، پس‌انداز تیم به‌ عنوان پاداش به تیم برمی‌گردد و بین اعضای تیمتان تقسیم می‌شود. شما می‌توانید تا ۲۵٪ از حق بیمه‌ای را که پرداخت کرده‌اید، پس بگیرید که به آن «پول‌پَس» می‌گوییم. هر چه تعداد اعضای تیمتان بیشتر باشد، پول‌پس تیمی شما افزایش می‌یابد.

مسابقه تیم‌شیم ۹۸

تیم شدن می‌ارزد؛ تیم‌شیم

هر چه شما و هم‌تیمی‌هایتان مطمئن‌تر رانندگی کنید و هوای یکدیگر را بیشتر داشته باشید و خسارتتان کمتر شود، پول‌پس تیمتان بیشتر خواهد بود. ما از طریق پول‌پس می‌کوشیم تا شما را تشویق کنیم در تجربه‌ی حمایت از همدیگر برای رانندگی مطمئن‌تر سهیم شوید و در ارزش‌ها و پاداش این همیاری شریک باشید. پس «بیمه» برای‌ ما تنها محدود به جبران خسارت نیست، بلکه بستری است برای ترغیب و پشتیبانی از رانندگی بهتر و حفظ جان ارزشمند هموطنانمان. این همان چیزی است که ما به آن افتخار می‌کنیم. برای همین است که می‌گوییم در تیم‌ شیم «بیمه یک قرارداد نیست، یک قرار است». بیمه برای ما تنها یک کسب‌وکار نیست، یک مسئولیت است.

بنابراین با تیم‌شیم هم از امنیت برخوردارید و هم سود و هم حمایت دوستانتان. جدا از این مزیت‌ها، در ایام دهه فجر شما تخفیف مضاعفی نیز با خرید اینترنتی بیمه خودرو از سایت تیم‌شیم دریافت می‌کنید. این تخفیف‌ها جدا از تخفیف‌های عدم خسارت بیمه بدنه و شخص ثالث خودرو شما است. پول‌پس اضافه بر آن تخفیف‌ها است و نه جایگزین آن‌ها. در تیم‌شیم همه چیز به نفع شما است.

همچنین جدا از پول‌پس و تخفیف نقدی به یکی از کاربرانی که تا ۲۶ بهمن در سایت تیم‌شیم ثبت نام کند به قید قرعه مبلغ یک میلیون تومان هدیه می‌دهد.

یک میلیون تومان هدیه با ثبت‌نام در سایت تیم‌شیم از ۱۲ تا ۲۶ بهمن ۱۳۹۸

توضیحات و جزئیات بیشتر درباره تیم‌شیم، بیمه‌ تیمی و پول‌پَس را می‌توانید در وب‌سایت تیم‌شیم مطالعه کنید:

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

Rezzaaمشاهده نوشته ها

  • رضا عطائی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *