تخفیف تیم‌شیم؛ تیم شیم بیمه برنده‌ها
تخفیف تیم‌شیم؛ تیم شیم بیمه برنده‌ها

زمان زیادی از آغاز فعالیت وب‌سایت خرید اینترنتی بیمه تیم‌شیم نمی‌گذرد. این مجموعه نوآور و خلاق همزمان با روزملی بیمه در ۱۳ آذر فعالیت خود را آغاز کرد. تیم‌شیم در حال حاضر تمرکز خود را بر ارائه بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث ماشین به متقاضیان قرار داده است. از جمله ویژگی‌های مهم این وب‌سایت می‌توان به سهولت در استفاده و همچنین صرفه‌جویی در زمان اشاره کرد. شما تنها با چند کلیک ساده می‌توانید در کمترین زمان ممکن، اقدام به خرید بیمه‌نامه ماشین خود کنید و آن را بدون دردسر دریافت نمایید. ارسال بیمه‌نامه خریداری شده رایگان صورت می‌گیرد؛ در هر زمان و مکان که شما بخواهید.علاوه‌براین، تخفیف تیم‌شیم به مناسبت پایان سال، پیشنهادی است که به راحتی نمی‌توانید از آن بگذرید.

تخفیف تیم‌شیم: ویژه پایان سال

حالا هم که نزدیک نوروز ۹۹ هستیم و قرار است لحظات خوشایندی را تجربه کنیم، تیم‌شیم هم برای چند برابر ساختن حس خوب این لحظات، پیشنهادات ویژه‌ای را برای شما در نظر گرفته است. طبق این طرح و بنا بر گزارش روابط عمومی تیم‌شیم، کسانی که تا ۲۵ اسفند اقدام به خرید آنلاین بیمه‌نامه خودرو خود از طریق وب‌سایت تیم‌شیم کنند، از ۲۵% پولپس و ۲۵ هزار تومان تخفیف نقدی بهره‌مند خواهند شد. احتمالاً سؤالاتی ذهنتان را درگیر کرده باشد که در ادامه به آن‌ها پاسخ خواهیم داد.

۲۵ هزار تومان تخفیف نقدی و تا ۲۵٪ پول‌پس با خرید آنلاین بیمه تا ۲۵ اسفند

تیم‌شیم؛ بیمه برنده‌ها

هدفی که تیم‌شیم با آن فعالیتش را آغاز کرد، واضح و شفاف است؛ ایجاد تحول در صنعت بیمه. چیزی که تیم‌شیم را از دیگر وب‌سایت‌های خرید آنلاین بیمه متمایز می‌کند، الگویی است که برای نخستین بار در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ الگویی است به نام «بیمه تیمی». الگوی بیمه تیمی در حال حاضر روی بیمه بدنه ارائه می‌شود ولی کارشناسان تیم‌شیم تلاش می‌کنند تا این امکان را روی دیگر انواع بیمه نیز پیاده کنند.

سود در جمع شدن است

یکی از آن چیزهایی که با شنیدن نوروز به ذهنمان می‌رسد، دورهمی‌ها و دیدن آشنایانی است که در طول سال ببینیم و فرصتش پیدا نشد. همین جا است که تمایز و مزیت تیم‌شیم مشخص می‌شود. تیم‌شیم برای ارزش‌های اجتماعی اهمیت بسیار زیادی قائل است و در این ایام، چه ارزشی مهم‌تر و زیباتر از دور هم جمع شدن. تیم‌شیم به همین مناسبت، تخفیف ویژه‌ای برای متقاضیان در نظر گرفته که می‌توانید با استفاده از آن، از ۲۵% پولپس و ۲۵ هزار تومان تخفیف نقدی بهره‌مند شوید.

اگر پس از خرید اینترنتی بیمه از وب‌سایت تیم‌‌شیم، با کسانی که دوستشان دارید تیم تشکیل دهید، این امکان را دارید که تا ۲۵ درصد حق بیمه پرداختیتان را پس بگیرید. به این بازگشت حق بیمه، پول‌پس می‌گوییم. هر چه میزان خسارت شما و اعضای تیمتان کمتر باشد، پول‌پس تیم شما بیشتر خواهد بود. پس با پول‌پس شما تشویق می‌شوید که هم خودتان مطمئن‌تر رانندگی کنید و هم هوای هم‌تیمی‌هایتان را داشته باشید تا آن‌ها هم امن و مطمئن برانند. این‌گونه هم در ارزش اجتماعی امنیت بیشتر جاده‌های کشورمان شریک هستید و هم در سود اقتصادی آن؛ در پول‌پس.

امسال تخفیفش رو بگیر، سال بعد ۲۵٪ حق بیمه تو پس بگیر

تیم‌شیم، بیمه برنده‌ها است. فراموش نکنید تحت هر شرایطی با تیم‌شیم شما برنده‌اید. از لحظه‌ای که با اعضای خانواده‌تان به جمع تیم‌شیمی‌ها می‌پیوندید، تصمیم می‌گیرید در حرکتی اجتماعی برای بهتر رانندگی کردن سهم داشته باشید و در عین حال اگر موفق شوید، پاداشی دریافت می‌کنید که بسیار ارزشمند خواهد بود. تنها کافی است اعضای خانواده و دوستانتان را به چالشی برای بهتر رانندگی کردن دعوت کنید. اینجا همه چیز به نفع شما خواهد بود. بیمه تو از من، عیدی تو از من، تخفیف تو از من.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

میثاق نعمت گرگانیمشاهده نوشته ها

  • میثاق نعمت گرگانی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *