بازاریابان تیم ‌‌شیم: اگر تجربه فعالیت به عنوان بازاریاب را داشته باشید، به خوبی می‌دانید که مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاری که انجام می دهید این است که نشان دهید ارزش و مزایای محصول و خدماتی که ارائه می‌کنید از قیمت آن بیشتر است و خریدن آن می‌ارزد. تفاوتی نمی‌کند که بازریاب فروش چه کالا و محصولی هستید، مهم این است بتوانید در کسانی که طرح را به آن‌ها معرفی می‌کنید، یک باور را ایجاد کنید: پولی که هزینه می‌کنند، ارزش محصول و خدمات ارائه شده را دارد.

طرح بازاریابان تیم ‌‌شیم | بازاریابی بیمه
طرح بازاریابان تیم ‌‌شیم | بازاریابی بیمه

بازاریابی در شرایط سخت اقتصادی، انجام این کار و جلب رضایت مخاطبان اصلاً کار آسانی نیست. قیمت محصول در اوضاع بد اقتصادی نقش مهمی در تصمیم مشتری ایفا می‌کند. حالا بگویید نظرتان چیست اگر بازاریاب محصولی باشید که هم شمار زیادی به آن علاقه داشته باشند و هم برای خرید آن نیاز نباشد، هیچ هزینه‌ای پرداخت کنند؟ احتمالاً می‌پرسید مگر چنین چیزی داریم؟ بله. «طرح بازاریابان تیم‌شیم» چنین امکانی را به شما می‌دهد.

طرح بازاریابان تیم‌‌شیم | درآمدت رو ۱۰۰ برابر کن

معرفی طرح بازاریابان تیم ‌‌شیم

شما با پیوستن به طرح بازاریابان تیم‌شیم، تنها کافی است تا طرح خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس به حساب تیم‌شیم را به دیگران معرفی کنید تا آن‌ها در آن ثبت نام کنند تا شما به ازای هر فردی که ثبت نامش را در این طرح کامل و نهایی کند، مبلغ ۵۰۰،۰۰۰ ریال کارمزد دریافت می‌کنید.

 

نکته جذاب این طرح چیست؟

۱) تنها با ثبت نام افراد در این طرح، شما کارمزد می‌گیرد. یعنی نیاز نیست افراد هزینه‌ای پرداخت کنند و چیزی بخرند تا شما کارمزد دریافت کنید، فقط کافی است ثبت نام کنند، همین.

۲)  نه تنها افرادی که در این طرح ثبت نام می‌کنند، هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند، بلکه تازه سود هم می‌کنند. چطور؟ تیم‌شیم با اعتبار مالی کارگزاری‌های بورس برای‌شان، سهام عرضه‌های اولیه بورس را رایگان می‌خرد و تمام سود سهام به خود شخص تعلق می‌گیرد تا بتواند رایگان از وب‌سایت تیم‌شیم، بیمه بخرد.

حالا بگویید نظرتان راجع به بازاریابی طرحی که در آن، افراد نه تنها هزینه‌ای نمی‌کنند، بلکه تازه سود هم می‌کنند چیست؟ بله درست فکر می‌کنید. این یک فرصت درآمدزایی فوق‌العاده برای شماست.

با تیم‌شیم رایگان بیمه می‌شوند

حتی نیاز نیست، سابقه کار به عنوان یک بازاریاب حرفه‌ای را داشته باشید. خود طرح «خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس» به حدی جذاب است که افراد با رضایت و سادگی از آن استقبال می‌کنند. تصور کنید قرار است دیگران را راضی کنید که در سایتی ثبت نام کنند تا برای‌شان رایگان عرضه‌های اولیه بورس خریداری شود تا با سود آن رایگان بیمه عمر یا تکمیلی بخرند. دیگر چی از این بهتر؟

حتی نیاز نیست، سابقه کار به عنوان یک بازاریاب حرفه‌ای را داشته باشید. خود طرح «خرید رایگان
عرضه اولیه‌های بورس» به حدی جذاب است که افراد با رضایت و سادگی از آن استقبال می‌کنند.

شما به سادگی می‌توانید صدها نفر از دوستان، آشنایان و دیگران را به این طرح دعوت کنید تا ثبت نام کنند و رایگان بیمه شوند و به ازای هر نفر، ۵۰۰،۰۰۰ دریافت کنید. این طرحی است که با پیوستن و فعالیت در آن، می‌توانید تغییر معناداری در درآمدهای زندگی‌تان ایجاد کنید.

مراحل همکاری بازاریاب و تیم‌شیم

مراحل همکاری بازاریاب و تیم‌شیم
مراحل همکاری بازاریاب و تیم‌شیم

شما با ثبت نام در طرح بازاریابان تیم‌شیم، یک لینک اختصاصی دریافت می‌کنید.
پرداخت کارمزد شما بر اساس تعداد ثبت نام‌هایی است که از طریق این لینک صورت می‌گیرد.
پس مهم است که افرادی که شما طرح را به آن‌ها معرفی می‌کنید، از طریق لینک اختصاصی شما ثبت نام کنند.

توضیح طرح خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس

همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، موضوع بازاریابی شما، ثبت نام مخاطبان‌تان در طرح خرید رایگان عرضه‌های اولیه بورس است. در این طرح طی توافق تیم‌شیم با کارگزاری‌های دانایان پارس و آتیه، برای کاربرانی که در سایت تیم‌شیم ثبت نام می‌کنند، تمام عرضه اولیه‌های بورس با اعتبار مالی این کارگزاری‌ها خریداری می‌شود. تا آن‌ها بتوانند با سود سهام‌ خودشان از سایت تیم‌شیم بیمه بخرند.
منظور از عرضه اولیه زمانی است که سهام شرکتی برای اولین بار در بازار بورس عرضه می‌شود. تجربه سال‌های گذشته نشان داده است که همواره عرضه اولیه‌هایی که در بورس انجام شده، سودآور بوده‌اند. به همین دلیل، خرید سهام عرضه اولیه‌ یکی از جذاب‌ترین و مطمئن‌ترین معاملات در بورس است. در سال ۹۸ مجموع سود عرضه‌های اولیه در بورس بیش از ۴ میلیون تومان بوده و فقط در دو ماهه ابتدایی سال ۹۹، سود سهام عرضه‌های اولیه به بیش از ۲۵ میلیون ریال رسید.

فقط در دو ماهه ابتدایی سال ۹۹، سود سهام عرضه‌های اولیه به بیش از ۲۵ میلیون ریال رسید.

عرضه اولیه چیبست؟

ثبت نام، دعوت، پیگیری و سود کنید

همین حالا با پیوستن به طرح بازاریابان تیم‌ شیم و شروع دعوت و پیگیری ثبت نام دیگران، هم کمک کنید تا رایگان بیمه شوند و هم از مزایای کارمزد بازاریاب تیم‌ شیم بهره‌مند شوید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

میثاق نعمت گرگانیمشاهده نوشته ها

  • میثاق نعمت گرگانی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

۴ دیدگاه

  • سلام دوست عزیز قسمت ثبت نام بازاریابان بسته است چطور می توانم ثبت نام کنم در قسمت بازاریابی ممنون میشم راهنمایی کنید

  • سلام وقت بخیر در قسمت بیمه شخص ثالث بیمه قبلی ماشین بیمه رازی است اما در قسمت شرکت بیمه گر اسمی از بیمه رازی نیست چطور میتونم ثبت کنم بیمه نامه خودم
    سر رسید بیمه شخص ثالث ماشین دی ماه است
    لطفا راهنمایی بفرمایید

    • سلام. بیمه آسیا را انتخاب کنید. در ادامه مراحل در بخش آپلود بیمه نامه فعلی عکس همان بیمه رازی را آپلود می کنیم. این مشکل در اسرع وقت برطرف می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *