۹۸ سالی طلایی و فراموش‌نشدنی برای سرمایه‌گذاران بازار بورس بود. بازدهی مالی ۱۸۷ درصدی بورس، تقریباً ۱۲ برابر بازار دلار، ۴.۵ برابر تورم سالیانه، ۴ برابر بازار طلا و ۳ برابر بازار مسکن بود. این رونق و سود چشمگیر بازار بورس باعث شد تعداد زیادی از افراد برای کسب سود بیشتر و بالابردن ارزش دارایی‌شان، از سایر بازارها به سمت بورس بیایند. خرید رایگان عرضه اولیه بورس

خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس
خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس

عرضه اولیه چیست؟

معمولاً به افرادی که تازه وارد بورس شده‌اند، توصیه می‌شود که سرمایه‌گذاری در بورس را با خرید سهام عرضه اولیه شروع کنند. ‌منظور از عرضه اولیه، زمانی است که سهام شرکتی برای اولین بار در بورس عرضه می‌شود. تجربه نشان داده که تقریباً تمامی عرضه اولیه‌هایی که در بورس انجام شده، سودآور هستند. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، سود سهام عرضه اولیه‌های بورس در سه سال گذشته رشد کرده و مجموع سود آن در سال ۹۸ بیش از ۴ میلیون تومان بوده است. امسال هم تنها در ۳ ماه نخست، سود عرضه‌های اولیه بورس بیش از ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان بوده است. به همین دلیل، خرید عرضه اولیه‌ها یکی از جذاب‌ترین و مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در بورس به حساب می‌آید.

خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس به حساب تیم‌شیم

پیچ و خم بورس و خرید سهام عرضه اولیه

سود مطمئن سهام عرضه اولیه‌های بورس، باعث شده که تقریباً بیشتر سرمایه‌گذاران به دنبال خرید آن باشند. این استقبال زیاد موجب این شده است که اگر قصد خریدش را دارید، باید همیشه اخبار بورس را پیگیری کنید تا از زمان عرضه اولیه‌ها مطلع شوید و در روز عرضه اولیه هم حتماً حسابتان، اعتبار نقدی کافی برای خریدش را داشته باشد. در نتیجه اگر حواستان جمع نباشد، احتمالش زیاد است که فرصت خرید سهام عرضه اولیه‌ها را از دست بدهید.

بدون صرف زمان و هزینه سود می­‌کنید: خرید رایگان عرضه اولیه بورس

خبر خوب برای شما، این که وب‌سایت تیم‌شیم با همکاری کارگزاری آتیه، و بانک گردشگری، همه عرضه اولیه‌های بورس را رایگان برایتان می‌خرد. این یعنی شما بدون هیچ هزینه‌ای، می‌توانید میلیونی سود کنید و عملاً احتمال ضرر شما صفر است.

راهنمای ثبت نام در طرح خرید رایگان عرضه اولیه

پاسخ به پرسش‌های متداول درباره این طرح

با خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس، بیمه عمر شوید

با سود حاصل از عرضه‌های اولیه بورس، مبلغ لازم برای خرید بیمه عمر از وب‌سایت تیم‌شیم تأمین می‌شوید. این یعنی شما بدون اینکه هیچ هزینه‌ای کنید، با طرح خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس به حساب تیم‌شیم، بیمه عمر شوید.

مهمان تیم‌شیم: خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس

دراین طرح تیم‌شیم، شما با سود سهام عرضه‌های اولیه بورس، از تیم‌شیم بیمه عمر خریداری می‌کنید. بنابراین در این طرح، خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس برایتان ادامه می‌یابد، تا زمانی که میزان سود سهام عرضه اولیه‌ها به اندازه مبلغ بیمه‌نامه‌ عمر برسد. با خرید بیمه‌نامه عمر، تیم‌شیم به خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس برای شما ادامه می‌دهد. این یعنی که در سال‌های بعد نیز می‌توانید با سود سهامتان هزینه‌ بیمه‌نامه‌تان را پرداخت و آن را تمدید کنید.

برای ثبت نام در این طرح به آدرس زیر مراجعه کنید.

teemsheem.com/ipo

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

میثاق نعمت گرگانیمشاهده نوشته ها

  • میثاق نعمت گرگانی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *