خرید بیمه رایگان | تیم شیم
خرید بیمه رایگان | تیم شیم

در کنار استقبال از طرح خرید رایگان سهام عرضه اولیه‌‌های بورس به حساب تیم‌شیم؛ تعدادی از کاربران وب‌سایت تیم‌شیم این سوال را از ما پرسیده‌اند که چرا و چطور علاوه بر بیمه، تیم‌شیم بورس را هم به دامنه فعالیت‌های خودش اضافه کرد. ما دلایلی متعددی برای اجرای این طرح مد نظر داشتیم که مهم‌ترین آن، شما بوده‌اید، شما کاربران تیم‌شیم. می‌خواستیم در کنار هدف همیشگی‌مان، یعنی ساده و متفاوت کردن تجربه بیمه شدن با تیم‌شیم، تا جای ممکن آن را ارزان هم کنیم؛ و حالا با این طرح موفق به انجام آن شده‌ایم؛ و شما حتی این فرصت را دارید که بیمه‌نامه‌‌های‌تان رایگان از ما بخرید؛ چگونه؟

با دست باز بیمه‌نامه سفارش دهید  خرید بیمه رایگان

اگر تا قبل از این، دغدغه‌های مالی باعث می‌شد که سراغ بعضی محصولات بیمه نروید و یا از خرید پوشش‌هایی که نیاز داشته‌اید منصرف شوید، دیگر خیالتان راحت باشد. با طرح خرید رایگان سهام عرضه اولیه های تیم‌شیم اینقدر سود می‌کنید که با دست باز می‌توانید بیمه‌نامه‌هایتان را انتخاب کنید. فرض کنید برای مثال ۴ میلیون تومان سود سهام شما شده است، با این مبلغ نه یک بیمه‌نامه، بلکه چند بیمه‌نامه‌ را می‌توانید بخرید. خودتان می‌توانید سبد مورد علاقه‌تان را بچینید و سفارش دهید: بیمه خودرو، درمان، عمر و ..

خرید بیمه‌نامه با سود سهام عرضه اولیه

همان‌طور که در جریان هستید در طرح خرید رایگان سهام عرضه اولیه های بورس بدون اینکه شما هیچ هزینه‌ای پرداخت کنید، تیم‌شیم سهام عرضه اولیه‌ها را رایگان برایتان خریداری می‌کند. مجموع سود عرضه اولیه‌های بورس در سال ۹۸ بیش از ۴ میلیون تومان بوده است و تا همین جای سال ۹۹ هم تقریباْ ۲ میلیون تومان سود نصیب خریداران خود کرده است. با توجه به لیست پرشمار و جذاب شرکت‌هایی که قرار است امسال وارد بورس شوند، می‌توان پیش‌بینی کرد که ۹۹س هم سال پرسودی برای عرضه اولیه‌ها باشد.

در این طرح تیم‌شیم شما می‌توانید از سود سهام عرضه اولیه برای خرید بیمه‌نامه استفاده کنید. فرایند این کار را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

مراحل ثبت نام در طرح خرید رایگان عرضه اولیه تیم شیم
مراحل ثبت نام در طرح خرید رایگان عرضه اولیه تیم شیم

سبد بیمه‌نامه‌هات را انتخاب کن

بهتر است با یک مثال این فرایند را با هم مرور کنیم. بعد از واریز سود سهام اولین عرضه اولیه خریداری برای شما به حسابتان، لینک انتخاب بیمه‌نامه برایتان ارسال می‌شود. در این مرحله شما یا بیمه‌نامه‌ای که علاقه دارید را انتخاب می‌کنید، یا تصویر و اطلاعات بیمه‌نامه فعلی‌تان را در حساب کاربری‌تان در سایت تیم‌شیم آپلود می‌کنید.

حالت اول: خرید بیمه‌نامه جدید

فراموش نکنید که در این مرحله شما تنها بیمه‌نامه مورد نظرتان را انتخاب می‌کنید. برای مثال شما با وارد کردن اطلاعات کامل خودروی خود (مدل، سال ساخت، تخفیف عدم خسارات) و همچنین انتخاب شرکت بیمه مورد نظرتان، بیمه‌نامه‌ مورد نظرتان را انتخاب و ثبت می‌کنید. فرض کنید قیمت این بیمه‌نامه ۸۵۰ هزار تومان شده باشد، تیم‌شیم به خرید رایگان سهام عرضه اولیه های بورس برایتان ادامه می‌دهد تا زمانی که مجموع سود سهامتان به قیمت بیمه‌نامه‌تان، یعنی ۸۵۰ هزار تومان برسد. در این زمان لینک خرید بیمه‌نامه انتخاب‌شده شما برایتان ارسال می‌شود تا خرید خود را نهایی کنید. همان‌طور که مشخص است در این حالت تمام حق بیمه شما از سود سهام پرداخت می‌شود و عملاً شما رایگان بیمه‌نامه می‌خرید.

عرضه اولیه رایگان

حالت دوم: تمدید بیمه‌نامه قبلی

اگر بیمه‌نامه‌ای دارید که زمان تمدیدش هنوز فرا نرسیده است هم می‌توانید در طرح خرید رایگان سهام عرضه اولیه های بورس شرکت کنید. تنها کافی است اطلاعات بیمه‌نامه قبلی خودتان در حساب کاربریتان بارگذاری کنید. فرض کنید یک بیمه‌نامه شخص ثالث دارید که تا آبان ۱۳۹۹ مهلت دارد. مانند حالت قبل شما اطلاعات بیمه‌نامه‌ای که قصد خریدش را دارید (با وارد کردن اطلاعات خودرو، سال ساخت و تخفیف‌ها و شرکت‌های بیمه) وارد و ثبت می‌کنید. تیم‌شیم خرید رایگان سهام عرضه اولیه های بورس را تا زمان انقضای بیمه‌نامه فعلی‌تان ادامه می‌دهد. در زمان تمدید بیمه‌نامه، باتوجه به میزان سود سهام‌های شما و قیمت بیمه‌نامه، مشخص می‌شود که آیا اصلاْ نیاز هست که شما مبلغی پرداخت کنید و یا اینکه سود سهامتان برای پرداخت حق بیمه کافی است. این یعنی هر چه زودتر از زمان تمدید بیمه‌نامه در طرح تیم‌شیم ثبت نام کنید، شانس کاملاً رایگان شدن حق بیمه‌تان بیشتر است.

در هر دو حالت بعد از خرید و یا تمدید بیمه‌نامه، تیم‌شیم به خرید رایگان سهام عرضه اولیه‌های بورس برایتان ادامه می‌دهد.

تیم‌شیم فقط بیمه نیست

طرح خرید رایگان سهام عرضه اولیه‌های بورس گام نخستی است برای اینکه ما و شما رابطه‌ای ورای یک رابطه معمولی بیمه‌گر و بیمه‌گذار داشته باشیم. همان‌طور که همیشه گفته‌ایم، بیمه برای ما بیش از اینکه یک قرارداد باشد، یک قرار است. با توجه به مهارت‌ها و توانمندی‌های مالی مجموعه تیم‌شیم و مسئولیت اجتماعی‌ای که برای خودمان متصوریم، دوست داریم به افراد بیش‌تری کمک کنیم تا بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را تهیه کنند و در حد توان خود، موجب آرامش خاطر هم‌وطنان‌مان باشیم.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟
[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]

میثاق نعمت گرگانیمشاهده نوشته ها

  • میثاق نعمت گرگانی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *