هدف از طرح نمایندگی تیم‌شیم چیست؟ اوضاع نابسامان اقتصادی و افزایش نرخ تورم باعث شده است که بسیاری از افراد، برای مدیریت دخل و خرج خود، بعضی از هزینه‌های مصرفی خود را کاهش دهند و شماری از محصولات و خدمات مورد نیاز خودشان را کنار بگذارند. متأسفانه محصولات بیمه، یکی از آن دست چیزهاست که شماری از مردم در این شرایط یا کنارشان می‌گذارند و یا به داشتن حداقل‌ترین‌هایش رضایت می‌دهند.

چرا می‌گوییم متأسفانه؟ چون اتفاقاً در شرایط ناپایدار اقتصادی، بیمه می‌تواند اهمیتی دوچندان داشته باشد. در شرایط پرریسک و پرنوسان اقتصادی، بیمه می‌تواند هم پشتوانه مالی افراد باشد و هم آسایش خاطر آن‌ها را فراهم آورد. در این بین، کار نمایندگان بیمه برای خدمت به مردم و ارائه خدمات بیمه‌ای به آن‌ها سخت‌تر از گذشته شده است. چون که در این فشار اقتصادی حاکم بر جامعه، جحلب رضایت افراد کار چندان ساده‌ای نیست. همین جا است که تیم‌شیم وارد می‌شود.

طرح نمایندگی تیم‌شیم ویژه نمایندگان بیمه
طرح نمایندگی تیم‌شیم ویژه نمایندگان بیمه

با توجه به مهارت‌ها و توانمندی‌های مالی مجموعه تیم‌شیم و مسئولیت اجتماعی‌ای که برای خودمان متصور هستیم، دوست داریم موجب رضایت تمام اهالی جامعه بیمه شویم، برای همین طرحی را ایجاد کردیم که هم موجب دلگرمی بیمه‌گران باشد و هم بیمه‌گذاران.

تیم‌شیم قصد دارد هم موجب دلگرمی بیمه‌گران باشد و هم بیمه‌گذاران.

طرح نمایندگی تیم‌شیم | صدورت رو ۱۰ برابر کن

همان‌طور که از عنوان این طرح مشخص است، طرح نمایندگی تیم‌شیم، مختص نمایندگان بیمه است. در این طرح فقط کافی است تا نمایده بیمه طرح «خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس به حساب تیم‌شیم» را به بیمه‌گذارهای خود معرفی کند. در این طرح، وب‌سایت تیم‌شیم، عرضه اولیه‌های بورس را رایگان برای بیمه‌گذارهای معرفی‌شده نماینده می‌خرد و بیمه‌گذارها هم با سود سهام این عرضه اولیه‌ها، از نماینده بیمه‌نامه مورد نظرشان را خریداری می‌کنند. از این طریق دیگر بیمه‌گذار نگران قیمت بیمه‌نامه نیست و با دست و دل باز بیمه‌نامه را سفارش و از نماینده می‌خرد.

خرید رایگان عرضه اولیه‌های بورس به حساب تیم‌شیم

مراحل طرح نمایندگان تیم‌شیم

۱) در گام نخست نماینده بیمه در صفحه اختصاصی این طرح در وب‌سایت تیم‌شیم ثبت نام می‌کنند:
https://teemsheem.com/namayandegan/

۳) نماینده، طرح عرضه اولیه رایگان را به پرسنل و کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها معرفی و پیگیری لازم برای ثبت نامشان رو انجام می‌دهد.

۲) نماینده قرارداد همکاری با تیم‌شیم را از صفحه اختصاصی دانلود می‌کند و بعد از مهر و امضا، آن را به تیم‌‌شیم ارسال می‌کند.

۴) با نهایی شدن ثبت نام هر بیمه‌گذار، ۵۰ درصد از حق معرف بیمه عمر به نماینده تعلق می‌گیرد.

تعهدات تیم‌شیم و نماینده

هر نماینده بیمه‌ای این دغدغه درست و به‌جا را دارد که رابطه‌اش را بیمه‌گر خود ادامه دهد و جدا از موضوع بیمه‌نامه فعلی، سایر بیمه‌نامه‌های مورد نظرش را نیر از او خریداری کند. تیم‌شیم این نکته را مد نظر قرار داده است و در قرارداد با نماینده آن را لحاظ می‌کند. بنا بر قرارداد، تیم‌شیم متعهد می‌شود که هم بیمه‌نامه فعلی بیمه‌گذار و هم دیگر محصولات بیمه‌ای که بیمه‌گذار سفارش می‌دهد را تنها از طریق نماینده‌ای صادر کنه که او را معرفی کرده است.

بنا بر قرارداد، تیم‌شیم متعهد می‌شود که هم بیمه‌نامه فعلی بیمه‌گذار و هم دیگر محصولات بیمه‌ای
که بیمه‌گذار سفارش می‌دهد را تنها از طریق نماینده‌ای صادر کنه که او را معرفی کرده است.

نحوه محاسبه و پرداخت کارمزد به نماینده

تمام سود حاصل از سهام عرضه اولیه‌ها به حساب پرسنل شرکت واریز می‌شود و کارکنان با هماهنگی شرکت، حق بیمه را از طریق سود حاصل از سهام عرضه‌‌های اولیه پرداخت می‌کنند. به ازای هر تعداد از پرسنل شرکت که در این طرح ثبت نام می‌کنند، ۵۰ درصد حق معرف بیمه عمر به نماینده تعلق می‌گیرد.

مزایای طرح برای نمایندگان

مزایای طرح نمایندگان
مزایای طرح نمایندگان

ثبت نام در طرح

برای ثبت نام در طرح نمایندگی تیم‌شیم و چند برابر شدن صدرو بیمه‌نامه‌ها خود از طریق لینک زیر اقدام کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

میثاق نعمت گرگانیمشاهده نوشته ها

  • میثاق نعمت گرگانی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *