عرضه اولیه ولپارس | عرضه اولیه لیزینگ پارسیان

_
عرضه اولیه ولپارس (شرکت لیزینگ پارسیان) در تاریخ ۹۹/۰۴/۱۸ انجام خواهد شد. سفارش گیری این نماد از ساعت ۱۳ الی ۱۶ سه شنبه ۱۷ تیرماه و ۸ الی ۱۰:۳۰ تاریخ ۱۸ تیر انجام خواهد شد. حداکثر تعداد سهم این عرضه اولیه ۳۰۰ سهم است که در بازه قیمتی ۳۰۰۰ تا ۳۲۰۰ ریال قابل ثبت خواهد بود. بر این اساس حداکثر نقدینگی مورد نیاز در این عرضه اولیه نزدیک به ۹۶ هزار تومان است.
عرضه اولیه ولپارس | تیم شیم

معرفی لیزینگ پارسیان (ولپارس)

شرکت لیزینگ پارسیان به عنوان پانصد و چهلمین شرکت پذیرفته شده در بورس تهران، در بخش “واسطه گری مالی” با نماد “ولپارس”؛ عرضه اولیه خواهد شد.

شرکت لیزینگ پارسیان (تأسیس ۱۳۷۹) تحت نظر بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و یکی از برترین‌های صنعت لیزینگ کشور است. این شرکت از مؤسسین کانون و انجمن شرکت‌های لیزینگ ایران به شمار می‌رود.

فعالیت شرکت لیزینگ پارسیان شامل خودروی سواری و کار، لوازم‌خانگی و رایانه‌ای، تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی، ماشین‌آلات صنعتی، معدنی و راه‌سازی، شناورهای دریایی و تجهیزات بندری، املاک خدماتی، اداری، تجاری و … را در برمی‌گیرد. در حال حاضر این شرکت سبدی متنوع از فعالیت‌ها در صنعت لیزینگ را داراست. از طرفی در راستای استراتژی‌های توسعه بازار، در حال زمینه‌سازی برای ورود به حوزه لیزینگ ناوگان حمل‌ونقل هوایی است.

شرکت لیزینگ پارسیان از نظر حجم فعالیت در بین برترین‌های صنعت لیزینگ بوده و بخش عمده‌ای از بازار لیزینگ کشور را به خود اختصاص داده است. مجموعه لیزینگ پارسیان از دانش تخصصی و تجربه بالا در ارائه خدمات متمایز به اقشار مختلف جامعه برخوردار است.

عرضه اولیه لیزینگ پارسیان | تیم شیم

زمان خرید عرضه اولیه ولپارس

عرضه اولیه لیزینگ پارسیان در روز چهار شنبه مورخ ۱۸ تیرماه ۱۳۹۹ عرضه خواهد شد. 

زمان سفارش گیری:  سه شنبه ۱۷ تیرماه ساعت ۱۳ الی ۱۶

                           چهارشنیه ۱۸ تیرماه ساعت ۸ الی ۱۰:۳۰

نقدینگی عرضه اولیه ولپارس

برای محاسبه میزان سرمایه لازم برای خرید عرضه اولیه ولپارس لازم است تا تعداد شرکت کنندگان به صورت دقیق مشخص باشد.

با احتساب حضور ۴ میلیون نفر حداقل نقدینگی لازم : ۲۷ هزار تومان

با احتساب حضور ۴.۸ میلیون نفر حداقل نقدینگی لازم : ۲۲ هزار تومان

خرید عرضه اولیه ولپارس

برای خرید عرضه اولیه ولپارس به صورت رایگان می توانید از طرح خرید رایگان عرضه اولیه تیم شیم اقدام کنید تا بدون نیاز به نقدینگی خاصی، این عرضه اولیه به صورت رایگان برای شما خریداری گردد. همچنین در ساعات گفته شده برای سفارش گیری می توانید از طریق کارگزاری خود نسبت به ثبت سفارش در ماکسیمم قیمت گفته شده اقدام فرمایید.

آگهی عرضه اولیه ولپارس
آگهی عرضه اولیه ولپارس

سوالات متداول

✅ حوزه فعالیت عرضه اولیه ولپارس کدام است؟

شرکت لیزینگ پارسیان به عنوان پانصد و چهلمین شرکت پذیرفته شده در بورس تهران، در بخش “واسطه گری مالی” با نماد “ولپارس”؛ عرضه اولیه خواهد شد.

✅ زمان عرضه اولیه ولپارس کی خواهد بود؟

چهارشنبه ۱۸ تیر ماه ۹۹

✅ نقدینگی لازم برای عرضه اولیه ولپارس چقدر خواهد بود؟
  • حداکثر نقدینگی لازم: ۹۶ هزار تومان
  • حداقل نقدینگی پیش بینی شده: ۲۲-۲۷ هزارتومان
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *