عرضه اولیه زملارد | عرضه اولیه کشاورزی و دامپروری ملارد شیر

_
عرضه اولیه زملارد (کشاورزی و دامپروری ملارد شیر) در تاریخ ۹۹/۰۵/۲۱ انجام خواهد شد. سفارش گیری زملارد این نماد از ساعت ۱۳-۱۷ سه شنبه ۲۱ مرداد ماه انجام خواهد شد. حداکثر تعداد سهم این عرضه اولیه ۲۰ سهم است که در بازه قیمتی ۲۰۰۰ تا ۲۱۰۰۰ ریال قابل ثبت خواهد بود. بر این اساس حداکثر نقدینگی عرضه اولیه زملارد نزدیک به ۴۲ هزار تومان است.
عرضه اولیه زملارد

معرفی زملارد

شرکت ملارد شهریار  با سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۳۳ با بهره گیری از ۱۰۰ گاو مولد فعالیت خود را آغاز کرد . در سال های بعد ظرفیت واحد بتدریج افزایش یافته و در سال ۱۳۶۵ با ظرفیت۲۲۷۲ راس گاو و گوساله  به تایید  سازمان دامپزشکی کشور رسیده است ،  در سال ۱۳۷۴ مدیریت این مؤسسه به شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی تحویل داده شد و  مؤسسه  در سال  ۱۳۸۱ بنام شرکت کشت و دامداری ملاردشیر تغییر داده شد ، در سال ۱۳۹۱ پس از احداث دامداری جدید در شهرستان نظر آباد و انتقال دام به آن واحد ، طی صورت جلسه مجمع عمومی ۲۵/۳/۹۲ شرکت به مرکزیت استان البرز و شهرستان نظرآباد شماره ۲۹۴۳ ثبت گردید.

عرضه اولیه زملارد

زمان خرید عرضه اولیه زملارد

عرضه اولیه زر ماکارون در روز سه شنبه مورخ ۹۹/۰۵/۲۱ عرضه خواهد شد. 

زمان سفارش گیری: ۱۳-۱۷

نقدینگی عرضه اولیه زملارد

برای محاسبه میزان سرمایه لازم برای خرید عرضه اولیه زملارد لازم است تا تعداد شرکت کنندگان به صورت دقیق مشخص باشد.

با احتساب حضور ۵ میلیون نفر حداقل نقدینگی لازم : ۱۶ هزار تومان

خرید عرضه اولیه زملارد

برای خرید عرضه اولیه زملارد به صورت رایگان می توانید از طرح خرید رایگان عرضه اولیه تیم شیم اقدام کنید تا بدون نیاز به نقدینگی خاصی، این عرضه اولیه به صورت رایگان برای شما خریداری گردد. همچنین در ساعات گفته شده برای سفارش گیری می توانید از طریق کارگزاری خود نسبت به ثبت سفارش در ماکسیمم قیمت گفته شده اقدام فرمایید.

عرضه اولیه زملارد

سوالات متداول

✅ حوزه فعالیت عرضه اولیه زملارد کدام است؟

این شرکت در زمینه کشاورزی و دامپروری فعالیت دارد.

✅ زمان عرضه اولیه زملارد کی خواهد بود؟

۹۹/۰۵/۲۱ سه شنبه

✅ نقدینگی لازم برای عرضه اولیه زملارد چقدر خواهد بود؟
  • ۱۶ هزار تومان
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *