در گذشته این طور بوده که وقتی اتفاقی برای خانواده ای می افتاد، همسایه ها و آشنایان همه کمک می کردند تا شرایط آن فرد به همان شرایط عادی قبلی برگردد. این روزها که همه درگیر مشکلات خودمان هستیم و کمتر می رسیم اهمیتی به دیگر بدهیم یا اصلاً ببینیم حال آدم های اطرافمان چطور است، چه کار باید بکنیم؟ بدون هیچ حمایتی در این دنیا زندگی کردن کار ساده ای نیست. همین باعث شده تا محصولات بیمه ای به وجود بیایند. بیمه های مربوط به حوزه درمان برای این هستند تا تنهایی زیر بار هزینه های سنگین درمان نمانیم. در این مطلب قرار است درباره مراکز طرف قرارداد بیمه SOS برایتان بنویسیم.

مراگز طرف قرارداد بیمه sos
مراگز طرف قرارداد بیمه sos

در صورتی که بیمه تکمیلی SOS را داشته باشید، بهتر است سراغ مراکز طرف قرارداد با این بیمه بروید تا زودتر بتوانید هزینه هایتان را جبران کنید.

خرید بیمه شرکتی
خرید بیمه شرکتی

معرفی مختصر بیمه اس او اس

پیش از این که درباره مراکز طرف قرارداد بیمه SOS برایتان بنویسیم بهتر است به این اشاره کنیم که اصلاً SOS چیست؟ شرکت SOS یا شرکت کمک رسان ایران، شرکتی است خدماتی که در سال ۷۱ تأسیس شد. این شرکت با گرفتن موافقت بیمه مرکزی ایران، با همکاری با برخی شرکت های بیمه ایران، اقدام به ارائه خدمات مختلف نموده است. اول از همه باید باهم به این توافق برسیم که شرکت SOS یک شرکت بیمه نیست. وظیفه این شرکت این است که بر اساس قوانین کشور، همه خطرهای بیمه پذیر خودش را به شرکت های بیمه ایرانی اعلام کند. همه اعضای این شرکت تحت پوشش بیمه گر SOS قرار می گیرند. خدمات گسترده ای هم وجود دارد که افراد با خرید بیمه تکمیلی از SOS می توانند از آن بهره ببرند. حالا که ذهنتان تقریباً با این شرکت آشنا شده، برویم ببینیم مراکز طرف قرارداد با این شرکت کجاست و چطور می توانید خودمان آن ها را جستجو کنیم؟

شرکت های بیمه ای که از خدمات SOS استفاده می کنند

شرکت خدمات رسان SOS با تکیه بر شبکه خدماتی گسترده خودش در سرتاسر کشور، ۳۵ شعبه دارد و با چیزی بیش از ۱۰۰ بیمارستان، درمانگاه، آزمایشگاه، دندان پزشکی و … قرارداد بسته و اکنون به شرکتی قابل اعتماد برای برون سپاری خدمات بیمه های درمانی تبدیل شده است. چیزی حدود ۱۵ شرکت بیمه خصوصی در کشور هستند که همین حالا دارند با شرکت SOS همکاری می کنند. از میان این ۱۵ تا می توان به شرکت بیمه سامان، بیمه آسماری، بیمه پاسارگاد، بیمه حافظ، بیمه حکمت، بیمه امید، بیمه آرمان، بیمه کارآفرین و بیمه معلم اشاره کرد. همکاری شرکت SOS با هر کدام از این بیمه ها مزایای زیادی برای بیمه گذاران دارد که از میان آن ها به چند مورد اشاره خواهیم کرد:

  • صرفه جویی در هزینه های اداری
  • بهره بردن از خدمات کارشناسی
  • جبران کمبود منابع داخلی
  • سرعت بخشیدن به کارها

نحوه مراجعه به مراکز طرف قرارداد SOS

یک سری نکات وجود دارد که پیش از فهرست کردن مراکز طرف قرارداد بیمه SOS باید در نظر داشته باشید. یک این که نکته بسیار مهم در ارتباط با این مراکز، امکان صدور معرفی نامه است. پس هر کدام از این مراکز درمانی که امکان صدور معرفی نامه برایشان قید نشده است، احتمالاً کارتان را برای دریافت خسارت سخت کنند. نکته دیگر این که پیش از مراجعه تان به مرکز نیز باز بررسی کنید که امکان صدور معرفی نامه، تغییر نکرده باشد. در صورتی که سراغ مراکز درمانی ای بروید که با بیمه SOS طرف قرارداد نباشد، آن وقت باید همه هزینه را خودتان پرداخت کنید و بعد از آن با یک سری مدارک بروید سراغ شعب پرداخت خسارت بیمه SOS و برای دریافت پولتان هزینه کنید.

لیست مراکز طرف قرارداد sos در تهران

در ادامه فهرست مراکز طرف قرارداد SOS را برایتان مهیا کرده ایم که می توانید از میانشان ببینید و بررسی کنید کدام یک به شما نزدیک تر است و می توانید از خدمات آن بهره ببرید. همچنین نحوه پیدا کردن فهرست کامل آن در وب سایت شرکت SOS را نیز برایتان خواهیم گفت که از طریق فیلترهای مناسب اقدام به جستجو کنید و دقیق تر به چیزی که می خواهید برسید. در ادامه برخی مراکز طرف قرارداد بیمه SOS را بررسی و معرفی خواهیم کرد:

بیمارستان های دولتی طرف قرارداد SOS در تهران

بیمارستان های دولتی اس او اس تهران
بیمارستان های دولتی تهران

بیمارستان های خصوصی طرف قرارداد SOS در تهران

آموزش نحوه پیدا کردن مراکز طرف قرار داد sos از سایت
آموزش نحوه پیدا کردن مراکز طرف قرار داد sos از سایت

توضیح اصطلاحات تصویر بالا

برای پیدا کردن مراکز طرف قرارداد با بیمه SOS تنها کافی است وارد لینک زیر شوید:

 

https://www.iranassistance.com/carecenter/index

 

با ورود به این لینک با صفحه بالا مواجه می شوید که هر کدام از بخش های آن را برایتان توضیح خواهیم داد.

کادر شماره ۱، مربوط به فیلتر مراکز درمانی مرتبط با کرونا است. یعنی اگر به دنبال مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه SOS هستید که خدمات کرونایی هم ارائه کند، باید تیک مربوطه را بزنید.

کادر ۲، مربوط به فیلتر موقعیت مکانی شماست. یعنی اگر اسم آن مکان را میدانید و می خواهید ببینید با بیمه SOS طرف قرارداد است یا نه، می توانید اسم آن مرکز را بنویسید. اگر نمی دانید، صرفاً استانی که در آن قرار دارید و شهر مورد نظرتان را انتخاب کنید.

بعد از آن در کادر ۳، مشخص کنید که دنبال چه جایی هستید؟ بیمارستان خصوصی؟ آزمایشگاه؟ دندان پزشکی؟ چشم پزشکی؟ این ها در زودتر پیدا شدن مرکز مورد نظرتان، بسیار مؤثر خواهد بود.

کادر شمار ۴، برای این است که می خواهید مرکزی که سراغش می روید، امکان صدور معرفی نامه آنلاین داشته باشد یا نه. که خب مزیت های زیادی به دنبال این امکان وجود دارد. بعد از آن می رسیم به وقتی که شما روی جستجو کلیک کرده اید و فهرستی از مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه SOS برایتان نمایان شده است.

کادر ۵ نشان دهنده این است که مرکز مورد نظر امکان صدور معرفی نامه به صورت آنلاین را دارد یا نه و درنهایت،

کادر شماره ۶، برای وقتی است که شما می خواهید آدرس دقیق آن مرکز یا شماره تلفنش را ببینید که کافی است روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید. به همین سادگی.

بیمه درمان: تضمینی برای اتفاق های احتمالی آینده

در این مطلب از وبلاگ تیم شیم به بررسی و معرفی مراکز طرف قرارداد بیمه SOS پرداختیم. همچنین درباره نحوه جستجو و پیدا کردن این مراکز نیز توضیحات مفصلی ارائه کردیم. حالا نکته آخر این که اگر بیمه تکمیلی ندارید، پیشنهاد می کنیم حتماً حتماً به خرید بیمه تکمیلی فکر کنید. هزینه های درمان، آن قدر بالاست که بدون داشتن بیمه تقریباً نمی شود هیچ کدام از هزینه ها را پرداخت کرد. اگر برای شناخت بیمه تکمیلی نیاز به اطلاعات دقیق تری دارید کافی است سری به باقی مطالب وبلاگمان بزنید و اطلاعات خود را کامل کنید. همچنین درباره بیمه SOS نیز به طور خاص می توانید در وبلاگ ما بخوانید و ببینید با چه شرکتی طرف هستید. فراموش نکنید، تیم شیم هوایتان را دارد.

خرید بیمه سازمانی
خرید بیمه سازمانی
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *