در اوضاع نابسامانی به سر می بریم. از یک طرف داریم با وضعیت بد اقتصادی دست و پنجه نرم می کنیم و از طرف دیگر ویروس کرونا دارد روزانه جان تعداد زیادی از افراد را می گیرد. همین حالا که این متن را برای شما می نویسیم، چیزی حدود ۱.۲۲۵.۰۰۰ نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد چیزی حدود ۵۵.۲۲۰ نفر جانشان را از دست داده اند. در چنین شرایطی که هزینه های درمانی بسیار بالاست، علاوه بر رعایت پروتکل های بهداشتی برای نگرفتن کرونا باید حواسمان باشد اگر یک وقت خدای ناکرده چنین اتفاقی افتاد، پشتوانه ای برایمان وجود داشته باشد.

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان میلاد
بیمه های طرف قرارداد بیمارستان میلاد

چه پشتوانه ای بهتر از بیمه تکمیلی! اگر بیمه تکمیلی ندارید، همین حالا دست به کار شوید. درعین حال نکته دیگری که مهم است، این است که ببینید بیمارستان ها با چه بیمه هایی طرف قرارداد هستند. در این مطلب از وبلاگ تیم شیم قرار است به معرفی بیمه های طرف قرارداد بیمارستان میلاد بپردازیم.

خرید بیمه شرکتی
خرید بیمه شرکتی

معرفی بیمارستان میلاد

بیمارستان میلاد در تیرماه سال ۸۰ بود که افتتاح شد و از همان ابتدا هدف گذاری این بیمارستان، استفاده از پیشرفته ترین امکانات درمانی در جهت بهبود حال بیماران و همچنین استفاده از پروتکلی بوده که هیچ گونه آسیبی به محیط زیست نرساند. به همین دلیل هم از سیستم مدیریت زیست محیطی و سیستم مدیریت کیفیت در مجموعه خود استفاده می کند. این بیمارستان ۱۰۰۰ تختخوابی در اتوبان همت و خروجی اختصاصی برج میلاد واقع شده است. از بخش های موجود در این بیمارستان می توان به بخش بستری، بخش جراحی قلب، بخش آنژیوگرافی، بخش CCU و ICU و NICU اشاره کرد.

خدمات و بخش های بیمارستان میلاد

بخش بستری، بخش جراحی، بخش جراحی قلب، بخش مراقبت های ویژه، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، آنژیوگرافی، سنگ شکن، کلینیک شنوایی سنجی و … از جمله بخش ها و خدماتی است که بیمارستان میلاد ارائه می کند. کیفیت هر کدام از این خدمات در بالاترین حد خود بوده و می توانید از این بابت اطمینان کامل داشته باشید. قرار است وارد بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد شوید، درنتیجه همه چیز در این بیمارستان به درستی و با مهارت بالای متخصصین انجام می شود و درمان پیش گرفته می شود. مسئله مهمی که هست، هزینه های درمانی است که اگر بخواهید از جیبتان بدهید و بیمه نداشته باشید به مراتب بیشتر از حد تصورتان خواهد شد. درنتیجه بهتر است همین حالا از طریق وب سایت خرید اینترنتی بیمه تیم شیم، اقدام به خرید بیمه تکمیلی کنید که هم خیال خودتان راحت بشود و هم خیال ما.

لیست بیمه های طرف قرارداد بیمارستان میلاد

از ابتدای متن داریم برایتان میگوییم در این مطلب قرار است درباره بیمه های طرف قرارداد بیمارستان میلاد بنویسیم ولی خبری نبود. به آن مقدمه چینی ها نیاز بود که ما را برساند به حالا که می خواهیم بیمه های طرف قرارداد را به شما معرفی کنیم. هر کدام از این شرکت های بیمه برای پرداخت خسارت، قوانین خاص خودشان را دارند که بهتر است پیش از مراجعه به بیمارستان از قوانین آن آگاه شوید. در ادامه به معرفی این شرکت های بیمه ای خواهیم پرداخت:

بیمه ایران – بیمه کوثر – بیمه آسیا – بیمه دی – بیمه البرز – بیمه ملت – بیمه دانا – بیمه معلم – بیمه SOS – بیمه آرمان – بیمه کارآفرین – بیمه ما – بیمه نوین – بیمه آتیه سازان حافظ – بیمه سامان – بیمه تجارت نو – بیمه میهن – بیمه رازی – بیمه سینا – بیمه بانک رفاه – بیمه پارسیان

هزینه ها بدون بیمه درمان تکمیلی در بیمارستان میلاد

هزینه ها بدون بیمه تکمیلی در بیمارستان میلاد یا هر بیمارستان دیگری می تواند تا حد آدم را شگفت زده کند. حالا در ادامه قرار است برایتان بنویسیم تعرفه خدمات درمانی در بیمارستان میلاد بدون داشتن بیمه چه هزینه ای می تواند داشته باشد:

بیمارستان میلاد
بیمارستان میلاد

هزینه ها با بیمه تکمیلی

حالا اگر بیمه تأمین اجتماعی داشته باشید، این ارقام به شکل زیر تغییر پیدا خواهد کرد، تصور کنید اگر بیمه تکمیلی داشتید، چقدر اوضاع می توانست متفاوت تر باشد. همان طور که میدانید بیمه تأمین اجتماعی، بیمه پایه به حساب می آید و بیمه تکمیلی همان طور که از نامش مشخص است، بیمه ای است مکمل. یعنی با داشتن بیمه تکمیلی می توانید مقدار به مراتب بیشتری از هزینه های بیمارستان را جبران کنید و فقط هزینه کوچکی را به عنوان فرانشیز بپردازید. به همین سادگی. نگاهی به جدول زیر بیندازید و این تعرفه های مربوط به سال ۹۹ را ببینید:

بیمه های بیمارستان میلاد
بیمه های بیمارستان میلاد

نحوه دریافت خسارت از بیمه های طرف قرارداد بیمارستان میلاد

برای دریافت خسارت از بیمه های طرف قرارداد بیمارستان میلاد اول از همه باید ببینید شرکتی که بیمه تکمیلی تان را از آن خریداری کرده اید، به صورت آنلاین معرفی نامه ای برای بیمارستان میلاد صادر می کنند یا اینکه باید خودتان به صورت حضوری از آن معرفی نامه بگیرید؟ اگر این کار را بکند، آن وقت دیگر تنها هزینه ای که باید بپردازید، هزینه فرانشیز پوششی است که دارید از آن استفاده می کنید. روش دیگر هم این است که کل هزینه را شما بپردازید و بعد از آن رسید پرداخت و مدارک لازم را با خودتان ببرید یکی از شعب پرداخت خسارت شرکت بیمه گرتان و از آن ها پولتان را بگیرید. البته مبلغ فرانشیز از آن پول کسر خواهد شد.

ضروری مثل هوا برای زنده ماندن!

چند بار تاکنون پیش آمده از دور و برتان بشنوید، کسی برای پرداخت هزینه های درمانی کل دار و ندارش را فروخته؟ احتمالاً زیاد بوده، نه؟ به هر حال آدم های زیادی بیمه نیستند و نداشتن این پشتوانه مهم، خصوصاً بیمه تکمیلی باعث می شود تا در صورتی که گذرتان به بیمارستان افتاد، اوضاعتان وخیم شود و مجبور شوید هرچه دارید بفروشید بتوانید، از پس هزینه ها بربیایید. پس خرید بیمه تکمیلی سازمانی درست مثل هوا برای زنده ماندن، مهم است. برای خرید این محصول بیمه ای تنها کاری که لازم است بکنید، ورود به وب سایت خرید اینترنتی بیمه تیم شیم و پر کردن فرم درخواست بیمه تکمیلی است. بعد از کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت تا مراحل بعدی صدور بیمه تکمیلی را برایتان توضیح دهد. به همین سادگی می توانید بیمه شوید. فراموش نکنید، تیم شیم هوایتان را دارد.

خرید بیمه سازمانی
خرید بیمه سازمانی
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *