یکی از آن انگیزه هایی که آدم ها را مجاب می کند تلاش کنند و دلگرمشان می کند، پشتوانه ای به نام خانواده است. پدر و مادر از آن آشناهایی هستند که همین که میدانیم داریمشان و سایه شان بالای سرمان است، باعث می شود بهتر از هر وقت دیگری تلاش کنیم و سعی کنیم حالشان را خوب نگه داریم. پشتوانه و حمایت و همچنین این که کسی باشد در شرایط بحرانی کمکمان کند و دستمان را بگیرد، اهمیت زیادی دارد.

بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری
بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری

در زندگی مشکلات و بحران های مختلفی ممکن است سر راهمان قرار بگیرد و رویارویی با هر کدام از آن ها بدون هیچ گونه آمادگی می تواند منجر به شکست یا آسیب دیدنمان شود. بیمه یکی از آن مسائلی است که خلق شده تا در شرایط بحرانی به داد ما برسد و پشتوانه ما باشد. در این مطلب به طور خاص صحبت ما درباره بیمه درمانی است و قرار است درباره بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری برایتان بنویسیم. همراهمان باشید.

خرید بیمه شرکتی
خرید بیمه شرکتی

معرفی بیمارستان کسری

بیمارستان کسری فروردین ماه سال ۷۹ بود که به بهره برداری رسید و تبدیل به بیمارستانی مجهز و تخصصی برای درمان افراد شد. این بیمارستان در زمینی به مساحت ۳۰۴۰ متر واقع شده و زمین آن با هدف ساخت بیمارستانی خصوصی، در ابتدا توسط دکتر احمد علیزاده و دیگر افرادی همچون پروفسور عدل، دکتر حمیدیه و … خریداری شد. از جمله بخش های مختلف این بیمارستان می شود به بخش اورژانس، بخش مراقبت های ویژه، بخش قلب، بخش مراقبت های ویژه قلبی، بخش آنژیوگرافی، بخش سنگ شکن، کلینیک شنوایی سنجی و … اشاره کرد. سال ۸۸ نیز تغییرات زیادی در این بیمارستان رخ داد و کارهای بسیار زیادی توسط هیئت مدیره جدید در آن انجام شد. از جمله این کارها می توان به خرید MRI و سی تی اسکن پیشرفته و همچنین خرید دستگاه امحاء زباله و بازسازی برخی بخش ها اشاره کرد.

خدمات و بخش های بیمارستان کسری

بخش های بیمارستان کسری به ۳ بخش اصلی تقسیم می شوند که هرکدامشان زیرشاخه هایی را شامل می شوند. بخش اول که بخش بستری بیمارستان کسری به حساب می آید شامل اتاق های عمل، Post Cath، اطفال، بخش اورژانس، بخش جراحی، بخش جراحی عمومی، بخش داخلی، بخش جراحی بیماران بین المللی، بخش زنان، بخش قلب، بخش همودیالیز و … اشاره کرد. بخش دوم این بیمارستان که بخش های پاراکلینیک به شمار می رود شامل آزمایشگاه و پاتولوژی، بخش آندوسکوپی، بخش پرتونگاری، بخش پزشکی هسته ای، بخش سنگ شکن، داروخانه، بخش طب فیزیکی و توان بخشی و کلینیک شنوایی سنجی و کلینیک لیزر و کاشت مو اشاره کرد. درنهایت هم بخش آخری که در این بیمارستان قرار گرفته، کلینیک درد است.

لیست بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری

این مطلب را از ابتدا برایتان آماده کردیم که بگوییم کدام شرکت های بیمه با بیمارستان کسری، قرارداد دارند و اگر بیمه یکی از این شرکت ها هستید، به سادگی می توانید سراغ این بیمارستان خصوصی باکیفیت بروید و از خدمات درمانی آن بهره مند شوید. برخی از این شرکت های بیمه ای که در ادامه می آیند، امکان صدور معرفی نامه به صورت آنلاین از طریق پرونده پزشکی بیمارستان را به شما می دهند و دیگر نیازی نیست برای دریافت پولتان از بیمه، سراغ شعب پرداخت آن بروید و برخی دیگر نیاز به معرفی نامه ای از طرف شرکت بیمه گر دارند که این وظیفه شماست که باید آن را به بیمارستان ارائه کنید. در ادامه به معرفی بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری خواهیم پرداخت.

بیمه SOS – بیمه ملت – بیمه مجلس شورای اسلامی – مرکز پژوهش های مجلس – کارآفرین – بنیاد ۱۵ خرداد – شهرداری – رازی – شرکت نفت – شرکت هلیکوپترهای ایران – شرکت نفت فلات قاره – بانک قرض الحسنه مهر اقتصاد – بانک رفاه کارگران – بانک سپه – بانک صنعت و معدن – بانک کشاورزی – بانک مرکزی – بانک تجارت – بانک توسعه صادرات – بانک مسکن – بانک ملی – سرمد – سامان

هزینه ها بدون بیمه درمان تکمیلی در بیمارستان کسری

هزینه هایی که در ادامه قرار است درباره آن اعداد و ارقامی برایتان بنویسیم، به صورت تقریبی بوده و ممکن است کم یا زیاد باشد. با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، خیلی غیرقابل تصور نیست که چند روز دیگر ببینید هر کدام از این قیمت ها افزایش چشمگیری داشته است. خب، نگاهی به جدول زیر بیندازید و ببینید هزینه ها بدون بیمه درمان تکمیلی در بیمارستان کسری به چه صورت است. فراموش نکنید معرفی بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری به شما برای این بود که بدانید می خواهید بروید سراغ این بیمارستان یا نه!

بیمه بیمارستان کسری
بیمه بیمارستان کسری

هزینه ها با بیمه تکمیلی

همه این مواردی که بالاتر در جدول نوشتیم و درباره هزینه شان گفتیم را در نظر داشته باشید. بسته به شرکتی که از آن بیمه تکمیلی خریداری می کنید و این که سقف تعهداتی که برای هر کدام از پوشش ها در نظر گرفته است، چقدر است، می توانید بررسی کنید در صورت مراجعه به بیمارستان کسری و استفاده از خدمات آن چقدر از هزینه اش را بیمه جبران می کند و چقدر از آن هزینه را باید خودتان بدهید و گردن خودتان است. حالا نکته ای که باقی می ماند درباره فرانشیز هر کدام از پوشش های بیمه تکمیلی است که آن هم مبلغ قابل توجهی نمی شود و حداکثر ۳۰% و حداقل ۱۰% از هزینه را شما باید از جیبتان بپردازید.

نحوه دریافت خسارت از بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری

شما به دو شکل می توانید خسارت خود را از بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری دریافت کنید. یکی اینکه به این بیمارستان مراجعه کنید و با صدور آنلاین یا همراه داشتن معرفی نامه، تنها فرانشیز هزینه های مربوط به درمان را بپردازید. راه دیگری که پیش پایتان است، این که همه هزینه های درمان را خودتان پرداخت کنید و سپس با مدارک رسیدهای پرداختی تان، به یکی از شعب پرداخت خسارت بیمه تان مراجعه کنید و همه هزینه ای که کرده اید را با کسر فرانشیز از شعبه پرداخت خسارت بیمه مورد نظر، دریافت کنید.

بیمه تکمیلی | از لازم هم لازم تر!

در این مطلب از وبلاگ تیم شیم به معرفی بیمه های طرف قرارداد بیمارستان کسری پرداختیم. در ادامه درباره بخش های مختلف این بیمارستان و همچنین درباره تاریخچه آن نیز مختصری برایتان نوشتیم. آشنایی شما با این بیمارستان، می تواند به شما امکان تصمیم گیری و مقایسه آن با دیگر بیمارستان ها را بدهد. فراموش نکنید بیمه تکمیلی، پشتوانه مهمی برای هزینه های درمانی شما و خانواده تان خواهد بود و حتماً در فکرتان باشد که بیمه تکمیلی شوید. اگر همین حالا قصدش را دارید که کارتان را ساده تر می کنیم. تنها کافی است وارد وب سایت خرید آنلاین بیمه تیم شیم شوید و با پر کردن فرم درخواست بیمه تکمیلی گروهی، ما را از تصمیمتان آگاه کنید. فراموش نکنید، تیم شیم هوایتان را دارد.

خرید بیمه سازمانی
خرید بیمه سازمانی
چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

۱ دیدگاه

  • سلام من مفصل پای راستم رابابیمه دی وتوسط دکترجبل عاملی عمل کردم وخیلی راضیم ولی شنیدم که بیمارستان بابیمه دی قراردادنداره ومن میخوام پای چپم روعمل کنم ودرحدتوانم نیست که بخوام ازاد پام روعمل کنم چکارکنم چون فقطمیخواهم دکت رجبل عاملی عملم کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *