فرض کنید وارد فروشگاهی شده‌اید و می‌خواهید چیزی بخرید که از ملزومات خانه‌تان است و کیفیت آن اهمیت بسیار زیادی برایتان دارد. از میان برندهای مختلفی که وجود دارند، چطور انتخاب می‌کنید؟ هر برندی که تبلیغاتش را در تلویزیون دیده باشید را می‌خرید یا می‌روید سراغ آن‌هایی که قبلاً خریداری کرده‌اید و امتحانشان را پس داده‌اند؟ می‌بینید شناخت برند باکیفیت در میان انبوه برندهای موجود چه اهمیتی دارد؟ این مسئله وقتی صحبتمان درباره خرید بیمه تکمیلی درمان باشد و با بازار بیمه‌ای روبرو باشید که پر است از شرکت‌های بیمه مختلف نیز صدق می‌کند. اینجا شناخت شرکت بیمه‌ای که سراغش می‌روید، سقف تعهداتی که برای پوشش‌هایش وجود دارد و میزان فرانشیز آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بیمه تکمیلی کارآفرین
بیمه تکمیلی کارآفرین

حالا اگر صاحب شرکت یا سازمانی باشید که سلامت کارکنانتان برایتان مهم است، این مسئله به مراتب حیاتی‌تر می‌شود. در این مطلب از وبلاگ تیم­شیم قرار است به معرفی بیمه تکمیلی کارآفرین بپردازیم. همراهمان باشید.

خرید بیمه شرکتی
خرید بیمه شرکتی

بیمه کارآفرین؛ شناختی مختصر اما مفید

اردیبهشت سال ۸۲ بود که بیمه کارآفرین کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد و مجوزهای لازم برای فعالیت به عنوان شرکت رسمی بیمه را گرفت. این شرکت همه نوع محصولات بیمه‌ای چه بیمه زندگی و چه غیرزندگی را ارائه می‌کند و ترکیب سهامداران این شرکت نیز تقریباً ۷۰ درصد آن را اشخاص حقیقی تشکیل می‌دهند و مابقی نیز متعلق به سهامداران حقوقی است. بانک کارآفرین، گروه‌های توسعه مالی و سرمایه‌گذاری و مواردی این‌چنینی از سهامداران این بیمه جوان به حساب می‌آید. چشم‌انداز تعریف شده برای این شرکت به این صورت بوده که خواستار بهترین شدن در بازار بیمه هستند و مأموریت خودشان را ارائه خدمات بیمه‌ای با بالاترین کیفیت به مردم و همچنین رعایت حقوق ذینفعان، می‌دانند. از ارزش‌های این شرکت می‌توان به صداقت و قانونمندی‌شان اشاره کرد. همین‌ها کافی است. بهتر است برویم سراغ بیمه تکمیلی کارآفرین.

نگاهی به جزئیات بیمه تکمیلی کارآفرین 

یکی از مهم‌ترین خدماتی که این شرکت ارائه می‌کند، بیمه تکمیلی درمان است. اگر بیمه تکمیلی درمان را می‌شناسید که بسیار هم عالی اگر نه، می‌توانید نگاهی به مطالب دیگر ما در وبلاگ تیم­شیم بیندازید. اینجا همین قدر را بگوییم که بیمه تکمیلی درمان، نوعی بیمه مکمل است که بیشتر هزینه‌های درمانی را می‌توانید با آن جبران کنید. بیمه تکمیلی کارآفرین تنها به صورت گروهی ارائه می‌شود و امکان خرید آن به صورت انفرادی وجود ندارد. حق بیمه تعیین شده برای آن نیز بسته به تصمیم اعضای گروه مشخص می‌شود. شما باید حداقل ۵۰ نفر داوطلب باشید که بتوانید در این طرح شرکت کنید. سپس با تصمیم مشترک میان اعضا می‌توانید حق بیمه‌تان را تعیین کنید.

نحوه دریافت خسارت از بیمه تکمیلی کارآفرین

کار سختی نیست. یک معرفی‌نامه از شرکتی که در آن دارید کار می‌کنید، می‌گیرید و سپس به همراه برخی مدارک شناسایی که خودتان بهتر میدانید چه مواردی است، سراغ یکی از شعبه‌های بیمه کارآفرین می‌روید. البته این را بگوییم که در برخی شرایط خاص لازم است مدارک خاصی همراهتان باشد. مثلاً نگاهی به موارد زیر بیندازید:

مدارک بیمه تکمیلی کارآفرین
مدارک بیمه تکمیلی کارآفرین

فرانشیز بیمه تکمیلی کارآفرین

فرانشیز را که احتمالاً بشناسید. یعنی اگر اینجا با آن روبرو نشده باشید قطعاً بیمه های دیگری مثل بیمه بدنه ماشینتان شما را با این مفهوم بیمه ای روبرو کرده است، نه؟ حالا فرض می گیریم نمی دانید فرانشیز چیست و یک خطی درباره آن برایتان می نویسیم. فرانشیز همان مبلغی است که شما باید از جیب بپردازید و شامل هزینه های جبرانی بیمه نمی شود. در بیمه تکمیلی کارآفرین این رقم متغیر است و بسته به این که تعداد افرادی که بیمه کارآفرین را خریداری کرده اند، چقدر باشند، این رقم کاهش پیدا می کند. مقدار فرانشیز بین ۱۰ تا ۳۰ درصد برای هر پوشش متغیر است.

دوره انتظار بیمه تکمیلی کارآفرین

دوره انتظار یعنی مدت زمانی که باید از زمان خرید بیمه تکمیلی تا زمانی که امکان استفاده از بیمه به شما داده می شود، بگذرد. مثلاً اگر پوشش زایمان را خریداری کنید، باید دوره انتظاری نزدیک به ۹ ماه را تجربه کنید. حالا اگر این تعداد افرادی که بالا درباره اش گفتیم، بیشتر باشد، این دوره به ۶ ماه و ۰ ماه هم تغییر پیدا می کند. نکته مهم این که اگر در این دوره قرار داشته باشید، نمی توانید از پوشش زایمان بیمه تکمیلی خود استفاده کنید پس حتماً باید پیش از اقدام به بارداری، این پوشش را خریداری کرده باشید که ۹ ماه هم از آن بگذرد.

خرید بیمه تکمیلی کارآفرین | سخت یا آسان؟

آسان! قرار نیست هرچه تکنولوژی پیشرفت می کند و کارها ساده تر می شود، شما به مشکل بخورید. برای خرید بیمه تکمیلی کارآفرین به سادگی می توانید از طریق وب سایت خرید اینترنتی بیمه تیم­شیم اقدام کرده و درخواست خرید کنید. اگر نیاز به مشورت داشتید یا ابهامی برایتان وجود داشت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. آن ها شما را راهنمایی خواهند کرد و به سؤالاتتان پاسخ خواهند داد. فراموش نکنید در هر مرحله از خرید یا بعد از آن، تیم­شیم هوایتان را خواهد داشت.

خرید بیمه سازمانی
خرید بیمه سازمانی

سوالات متداول

✔️ بیمه تکمیلی کارآفرین از کجا شروع شد؟

✔️

اردیبهشت سال ۸۲ بود که بیمه کارآفرین کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد و مجوزهای لازم برای فعالیت به عنوان شرکت رسمی بیمه را گرفت. این شرکت همه نوع محصولات بیمه ای چه بیمه زندگی و چه غیرزندگی را ارائه می کند و ترکیب سهامداران این شرکت نیز تقریباً ۷۰ درصد آن را اشخاص حقیقی تشکیل می دهند و مابقی نیز متعلق به سهامداران حقوقی است. بانک کارآفرین، گروه های توسعه مالی و سرمایه گذاری و مواردی این چنینی از سهامداران این بیمه جوان به حساب می آید. چشم انداز تعریف شده برای این شرکت به این صورت بوده که خواستار بهترین شدن در بازار بیمه هستند و مأموریت خودشان را ارائه خدمات بیمه ای با بالاترین کیفیت به مردم و همچنین رعایت حقوق ذینفعان، می دانند. از ارزش های این شرکت می توان به صداقت و قانونمندی شان اشاره کرد. همین ها کافی است. بهتر است برویم سراغ بیمه تکمیلی کارآفرین.

✔️ فرانشیز بیمه تکمیلی کارآفرین چقدر است؟

✔️ فرانشیز را که احتمالاً بشناسید. یعنی اگر اینجا با آن روبرو نشده باشید قطعاً بیمه های دیگری مثل بیمه بدنه ماشینتان شما را با این مفهوم بیمه ای روبرو کرده است، نه؟ حالا فرض می گیریم نمی دانید فرانشیز چیست و یک خطی درباره آن برایتان می نویسیم. فرانشیز همان مبلغی است که شما باید از جیب بپردازید و شامل هزینه های جبرانی بیمه نمی شود. در بیمه تکمیلی کارآفرین این رقم متغیر است و بسته به این که تعداد افرادی که بیمه کارآفرین را خریداری کرده اند، چقدر باشند، این رقم کاهش پیدا می کند. مقدار فرانشیز بین ۱۰ تا ۳۰ درصد برای هر پوشش متغیر است.

✔️ بیمه تکمیلی کار آفرین را چطور بخریم؟

✔️ سایت تیم شیم در خدمت شماست!
هم می توانید استعلام قیمت بیمه تکمیلی کارآفرین را انجام دهید هم نسبت به خرید اینترنتی آن اقدام کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *