بیمه تکمیلی آسماری و توضیحات بیمه تکمیلی زیر ۵۰ نفر

همین چند سال پیش بود شرکت بیمه ای به نام آسماری تأسیس شد. بهمن ماه سال ۱۳۹۱ را می توان روز تولد بیمه آسماری دانست. یکی از مهم ترین دلایل تأسیس این شرکت بیمه را نیاز بازار و کشش تقاضا به خصوص در مناطق آزاد و اقتصادی می باشد. در حال حاضر بیمه آسماری همه نوع محصول بیمه ای را ارائه می کند. اما در ابتدا تمرکزش روی بیمه های بازرگانی بوده است. درواقع یکی از مسائلی که باعث شده بیمه آسماری در میان مردم جا بیفتد و شناخته شود استفاده از تکنولوژی های به روز برای ارزیابی ریسک و همچنین تضمین امنیت بیمه گذاران بوده است. به همین خاطر هم بوده که اکنون آمده ایم یکی از محصولات بیمه ای این شرکت را به شما معرفی کنیم.

بیمه تکمیلی آسماری
بیمه تکمیلی آسماری

همان طور که تاکنون در این وبلاگ به معرفی بیمه تکمیلی شرکت های مختلف پرداختیم، اکنون نوبت به بیمه تکمیلی آسماری رسیده است. آماده اید شروع کنیم؟

خرید بیمه شرکتی
خرید بیمه شرکتی

چه چیزی بیمه تکمیلی آسماری را از باقی رقبا، متمایز می کند؟

خب، این سؤالی است که به سادگی می توان به آن پاسخ داد. همان طور که میدانید بیمه تکمیلی به ۳ صورت انفرادی، خانوادگی و گروهی ارائه می شود. الآن که داریم این مطلب را برایتان می نویسیم فقط ۳ شرکت هستند که بیمه انفرادی و خانوادگی هم به عنوان محصول ارائه می کنند و شرکت های دیگر بیمه ای بیشتر بیمه گروهی می دهند آن هم به شرط این که ۵۰ نفر داوطلب وجود داشته باشد. بیمه تکمیلی آسماری از طرف دیگر با این تمایز وارد بازار بیمه کشور شده که برای گروه های کم تعداد و خانواده ها بیمه صادر می کند.

بیمه تکمیلی گروهی آسماری

بالاتر به این نکته اشاره کردیم که بیشتر شرکت های بیمه، بیمه تکمیلی گروهی با حداقل ۵۰ عضو ارائه می کنند اما حداقل تعداد نفراتی که می توانند به صورت گروهی توسط بیمه آسماری، بیمه شوند، ۱۵ نفر است. یعنی مجموع پرسنل و اعضای خانواده یک شرکت اگر به ۱۵ برسد، امکان بیمه شدنش وجود دارد. البته نکته مهم این است که ۷۰ درصد کارکنان شرکت که خواهان بیمه تکمیلی آسماری هستند باید بیمه پایه تأمین اجتماعی داشته باشند.

بیمه درمان آسماری | پوشش طرح گروهی

می توانید با خرید بیمه تکمیلی آسماری و به طور خاص طرح گروهی آن از پوشش های زیر، بهره ببرید و هزینه هایتان را جبران کنید:

  • بستری، جراحی، آنژیوگرافی قلب، انواع سنگ شکن، دیسک ستون فقرات، هزینه های شیمی درمانی، رادیوتراپی و گامانایف و …
  • جراحی تخصصی مرتبط با سرطان، مغز و قلب ، انواع پیوندها شامل ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان
  • زایمان طبیعی و سزارین
  • پاراکلینیکی یعنی انواع اسکن، سونوگرافی، ام آر آی، انواع آندوسکوپی، ماموگرافی، استرس اکو، تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی، نوار عضله، عصب، مغز، قلب، مثانه، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و …
  • جراحی های مجاز سرپایی مثل شکستگی ها، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، تخلیه کیست و بیوپسی.
  • خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش های تشخیص پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب و …
  • رفع عیوب انکساری چشم
  • آمبولانس درون شهری و برون شهری
  • دندان پزشکی (جرم گیری، بروساژ، کشیدن، ترمیم، پر کردن، درمان ریشه و روکش)
  • ویزیت پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص

تخفیف بیمه تکمیلی آسماری

آیا امکان برخورداری از تخفیف هم وجود دارد؟ بله! اگر حق بیمه خود را به شکل نقد و یکجا پرداخت کنید می توانید از تخفیف برخوردار شوید. البته مقدار این تخفیف بسته به تعداد نفراتی است که قرار است در این طرح بیمه ای شرکت کنند.

فرانشیز بیمه تکمیلی گروهی آسماری

درست همانند باقی بیمه های تکمیلی که به شکل گروهی ارائه می شوند بیمه تکمیلی آسماری نیز بسته به توافق طرفین تعیین می کند که چه مقدار فرانشیز به هر پوشش تعلق بگیرد اما معمولاً عدد و رقم آن بین ۱۰ تا ۳۰ درصد است.

دوره انتظار بیمه تکمیلی آسماری

دوره انتظار یعنی مدت زمانی که باید بعد از خرید بیمه تکمیلی از زمان خرید پوشش مورد نظر بگذرد تا بتوانید از آن بهره ببرید. مثلاً پوشش زایمان از آن نمونه هایی است که دوره انتظار دارد و معمولاً هم ۹ ماهه است. یعنی باید حتماً پیش از این که کسی باردار باشد، اقدام به خرید این پوشش کنید چرا که بعد از آن امکان استفاده از پوشش را نخواهید داشت و همه هزینه را باید خودتان از جیب بدهید.

محدودیت سنی برای بیمه آسماری گروهی وجود دارد؟

اگر شما به عنوان یکی از کارمندان یک شرکت قرار است از بیمه تکمیلی آسماری و طرح گروهی آن بهره مند شوید، برای فرزند دخترتان تا زمانی که ازدواج کند و پسرتان تا ۲۰ سالگی و اگر مشغول به تحصیل باشد تا ۲۵ سالگی می توانید بیمه بخرید و آن ها را نیز تحت پوشش قرار دهید. یک نکته مهمی که هست این که بیمه تکمیلی آسماری تا سن ۶۰ سال را بیمه می کند و بعد از آن اگر بین ۶۰ تا ۷۰ باشید، ۵۰ درصد و اگر بین ۷۰ تا ۸۰ باشید، ۱۰۰ درصد بر روی حق بیمه تان، افزایش قیمت اعمال خواهد کرد.

بیمه تکمیلی خانواده آسماری

بیمه آسماری به همراه بیمه SOS طرح خانواده بیمه تکمیلی را ارائه می کند. در این طرح باید کل اعضای خانواده داوطلب باشند و همه باید یکی از طرح های بیمه تکمیلی آسماری را برای خودشان انتخاب کنند. نکته تلخ ماجرا این است که این بیمه نامه برای افرادی که ساکن شهر تهران باشند صادر نمی شود اما افرادی که در باقی شهرها هستند می توانند از بیمه تکمیلی آسماری و طرح خانواده آن بهره ببرند. نکته آخر را هم بگوییم و این که الآن هیچ بیمه نامه خانواده ای صادر نمی شود و فقط آن هایی که پیش از این خرید کرده اند می توانند بیمه نامه شان را تمدید کنند.

خرید بیمه تکمیلی آسماری از تیم شیم

نمی شود در یک مطلب کوتاه درباره بیمه تکمیلی آسماری نوشت و دست آخر هم گفت خوب است آن را بخرید یا نه! این تصمیم شما خواهد بود. باید شرایط خود را در نظر بگیرید، سقف تعهدات بیمه ای که قرار است از آن خرید کنید را هم در نظر بگیرید، تعداد نفراتی که هستید، میزان فرانشیزی که برایتان تعیین می شود و خیلی چیزهای دیگر می تواند در خوب یا بد بودن یک شرکت بیمه دخیل باشد. همه این ها را که در نظر گرفتید و دیدید هنوز بیمه تکمیلی آسماری، انتخاب شماست، پس جای درستی ایستاده اید و بهتر است برای خرید اقدام کنید. کار سختی هم در پیش ندارید هم می توانید از طریق وب سایت خرید اینترنتی تیم­شیم اقدام کنید و خریدتان را به سادگی ثبت کنید، هم می توانید از طریق شرکت بیمه آسماری پیش بروید. به هر حال ببینید کدامش آسان تر است. اگر نیازی به راهنمایی بود، ما هستیم. فراموش نکنید، تیم­شیم هوایتان را دارد.

خرید بیمه سازمانی
خرید بیمه سازمانی

سوالات متداول

❓ چه چیزی بیمه تکمیلی آسماری را از باقی رقبا، متمایز می کند؟

✔️ خب، این سؤالی است که به سادگی می توان به آن پاسخ داد. همان طور که میدانید بیمه تکمیلی به ۳ صورت انفرادی، خانوادگی و گروهی ارائه می شود. الآن که داریم این مطلب را برایتان می نویسیم فقط ۳ شرکت هستند که بیمه انفرادی و خانوادگی هم به عنوان محصول ارائه می کنند و شرکت های دیگر بیمه ای بیشتر بیمه گروهی می دهند آن هم به شرط این که ۵۰ نفر داوطلب وجود داشته باشد. بیمه تکمیلی آسماری از طرف دیگر با این تمایز وارد بازار بیمه کشور شده که برای گروه های کم تعداد و خانواده ها بیمه صادر می کند.

❓ پوشش های بیمه درمان تکمیلی درمان آسماری کدامند؟

✔️ • بستری، جراحی، آنژیوگرافی قلب، انواع سنگ شکن، دیسک ستون فقرات، هزینه های شیمی درمانی، رادیوتراپی و گامانایف و …
• جراحی تخصصی مرتبط با سرطان، مغز و قلب ، انواع پیوندها شامل ریه، کبد، کلیه و مغز استخوان
• زایمان طبیعی و سزارین
• پاراکلینیکی یعنی انواع اسکن، سونوگرافی، ام آر آی، انواع آندوسکوپی، ماموگرافی، استرس اکو، تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی، نوار عضله، عصب، مغز، قلب، مثانه، شنوایی سنجی، بینایی سنجی و …
• جراحی های مجاز سرپایی مثل شکستگی ها، ختنه، بخیه، کرایوتراپی، تخلیه کیست و بیوپسی.
• خدمات آزمایشگاهی شامل آزمایش های تشخیص پزشکی، انواع رادیوگرافی، نوار قلب و …
• رفع عیوب انکساری چشم
• آمبولانس درون شهری و برون شهری
• دندان پزشکی (جرم گیری، بروساژ، کشیدن، ترمیم، پر کردن، درمان ریشه و روکش)
• ویزیت پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص

❓ بیمه درمان خانواده آسماری چه شرایطی دارد؟

✔️ بیمه آسماری به همراه بیمه SOS طرح خانواده بیمه تکمیلی را ارائه می کند. در این طرح باید کل اعضای خانواده داوطلب باشند و همه باید یکی از طرح های بیمه تکمیلی آسماری را برای خودشان انتخاب کنند. نکته تلخ ماجرا این است که این بیمه نامه برای افرادی که ساکن شهر تهران باشند صادر نمی شود اما افرادی که در باقی شهرها هستند می توانند از بیمه تکمیلی آسماری و طرح خانواده آن بهره ببرند. نکته آخر را هم بگوییم و این که الآن هیچ بیمه نامه خانواده ای صادر نمی شود و فقط آن هایی که پیش از این خرید کرده اند می توانند بیمه نامه شان را تمدید کنند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *