این روزها از هر کسی در اطرافتان سؤال کنید دارد چه کار می‌کند، احتمالاً یا دارد دلار می‌خرد یا وارد بورس شده یا مشغول خرید و فروش طلا و مسکن است یا دلش می‌خواسته چنین کارهایی بکند. به طور کلی می‌خواهیم بگوییم این روزها بیشتر از هر وقت دیگری همه به دنبال سرمایه‌گذاری هستند چرا که فکر می‌کردند ارزش پول روز به روز دارد پایین‌تر می‌رود و اگر حالا دست نجنبانند، احتمالاً دیگر نتوانند با پولی که در بانک دارند کاری بکنند. اما خودمانیم، خیلی نمی‌شود به قیمت دلار امیدوار بود، به بازار بورس یا طلا هم نمی‌شود دل‌خوش کرد. پس این وسط با این همه پولی که احتمالاً یا مستمری بازنشستگی است یا از زمین فروخته شده‌ای رسیده یا با سال‌ها کار و زحمت جمع شده چه باید کرد؟ راه‌حل‌های مختلف بالا را که کنار بگذارید، دو راه پیش رویتان می‌ماند.

بیمه عمر سامان
بیمه عمر سامان

یکی این است که بروید سراغ بانک‌ها، که احتمالاً سودی درخور توجه به شما نخواهند داد و دیگر اینکه روی بیمه عمر سرمایه‌گذاری کنید. در این مطلب از وبلاگ تیم­شیم قرار است همه چیز را درباره بیمه عمر سامان برایتان بگوییم. بگوییم که امکان مناسبی است برای سرمایه‌گذاری و همچنین تضمین رفاه خانواده‌تان!

معرفی بیمه سامان

سال ۸۳ بود که بیمه سامان فعالیت خودش را به طور رسمی آغاز کرد و هر سال با افزایش سرمایه‌ای قابل ملاحظه روبرو بود تا جایی که سال ۹۸ سرمایه ثبتی خود را به ۲.۵۰۰ میلیارد ریال افزایش داد. از میان سهامداران این بیمه بزرگ می‌توان به بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری بانک سامان و خیلی جاهای دیگر اشاره کرد. به طور کلی بیمه سامان متشکل است از ۱۵۰۰ سهامدار. بیمه سامان از همان ابتدا تلاش کرده تا در همه رشته‌های بیمه‌ای فعالیت کند و همه محصولات را ارائه کند از محصولاتی که این شرکت ارائه می‌کند می‌توان به بیمه عمر سامان، بیمه باربری، بیمه مسافرتی، بیمه شخص ثالث، بیمه مسئولیت، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی، بیمه‌های مهندسی و بیمه تکمیلی اشاره کرد. اگر می‌خواهید بدانید، کدام‌یک از سازمان‌ها تاکنون سراغ بیمه سامان آمده‌اند، باید بگوییم، شرکت آب منطقه‌ای استان تهران، شرکت پتروشیمی اراک، شرکت اتصالات اینترنشنال و خیلی جاهای دیگر. بیمه سامان، بیمه قابل‌اعتمادی است.

سطح توانگری بیمه عمر سامان

سطح توانگری مالی یعنی یک شرکت تا چه حد در پرداخت سرمایه فوت یا هر چیز دیگری که مربوط به محصول بیمه‌ای باشد، موفق است و آن را به تأخیر نمی‌اندازد. اکنون در این پاراگراف قرار است درباره سطح توانگری مالی بیمه عمر سامان برایتان بنویسیم. این که سطح توانگری مالی یک شرکت را از کجا می‌توانیم بفهمیم، باید سری به گزارش سالانه بیمه مرکزی بزنید. هر شرکتی که سطح شماره ۱ را داشته باشد یعنی اوضاع بسیار خوبی را دارد. بیمه سامان هم از سال ۹۱ تا آخر ۹۸، سطح توانگری ۱ را به خود اختصاص داده است. این یعنی اوضاع خوب است و می‌شود همچنان به این شرکت بیمه اتکا کرد.

پوشش های بیمه عمر سامان

پوشش‌های بیمه عمر سامان بسته به حق بیمه‌ای که پرداخت کنید و سنی که داشته باشید، متفاوت است. حالا بر این اساس، می‌توانید از پوشش‌های زیر بهره‌مند شوید:

پوشش فوت طبیعی بیمه عمر سامان

این پوشش، به طور کلی از اصلی ترین پوشش های بیمه عمر به شمار می رود. میزان سرمایه فوتی که به بازماندگانتان تعلق بگیرد هم بستگی به حق بیمه ای که پرداخت کنید دارد. سال ۹۷، سقف این پوشش ۵۰۰ میلیون تومان تعریف شده بود. پوشش فوت طبیعی یا همان سرمایه ای که بعد از ۱۲۰ سال شما پرداخت می شود می تواند ۲۵ برابر حق بیمه ای باشد که پرداخت می کنید. درواقع این پوشش مهم ترین حامی شما خواهد بود. بعد از خودتان. برای خانواده.

پوشش امراض خاص بیمه عمر سامان

این پوشش برای جبران هزینه هایی است که در صورت گرفتار شدن به امراضی خاص، مورداستفاده قرار می گیرد. اینجا منظور از امراض خاص، سرطان، انواع پیوند اعضای اصلی، سکته قلبی، مغزی و جراحی قلب باز است. سقف این پوشش ۳۰ میلیون تومان بوده می توانید از این مقدار بهره مند شوید.

پوشش رایگان سال آخر حیات

این پوشش مختص بیمه عمر سامان است. در این پوشش اگر تعیین شود امسال، سال پایانی عمر فرد است، ۲۵ درصد از سرمایه فوت به فرد بیمه شده پرداخت می شود.

پوشش از کارافتادگی در بیمه عمر سامان

این پوشش برای زمانی است که در طول داشتنش، اتفاقی بیفتد برای فرد بیمه شده یا بر اثر بیماری چیزی بشود که او دیگر نتواند کار کند. آن وقت دیگر نیازی به پرداخت حق بیمه نیست و بیمه سامان تا ۱۰ سال او را معاف از پرداخت حق بیمه می کند.

پوشش فوت بر اثر حادثه

سرمایه فوت بر اثر حادثه در بیمه عمر سامان، ۴ برابر سرمایه فوت به شکل طبیعی است. اگر چنین اتفاقی خدای ناکرده برایتان بیفتد، آن وقت علاوه بر سرمایه فوت طبیعی، سرمایه فوت بر اثر حادثه را هم خواهید گرفت. یعنی این رقم می تواند تا ۱ میلیارد هم بالا برود.

پوشش دریافت مستمری بیمه عمر سامان 

اگر شما خودتان درخواستش را بکنید که می خواهید مستمری بگیرید، آن وقت از سال دهم می توانید همه یا قسمتی از اندوخته تان را به مستمری تبدیل کنید.

وام بیمه عمر سامان

بله که می شود! هر بیمه گذاری که بیمه عمر سامان داشته باشد، می تواند طبق همان اندوخته ای که در بیمه سامان، دارد وام بگیرد. وامی هم که به او تعلق می گیرد، ۹۰ درصد ارزش بازخریدی بیمه عمرش است. اگر از این شرکت، وام بگیرید، آن وقت ظرف ۱۰ روز کاری پول دستتان است.

بازخرید بیمه عمر سامان

بله، چرا که نه! شما می توانید با توجه به جدول زیر، اقدام به بازخرید یا انصراف بیمه نامه خود کنید.

بازخرید بیمه عمر سامان
بازخرید بیمه عمر سامان

استعلام قیمت بیمه عمر سامان

برای استعلام قیمت بیمه عمر سامان درست مثل استعلام قیمت محصولات بیمه ای دیگر، کافی است سری به وب سایت تیم­شیم بزنید و از قیمت استعلام قیمت، بررسی کنید بیمه عمر سامان، چه قیمتی دارد. با چنین کاری همچنین این امکان را خواهید داشت تا بیمه سامان را با دیگر بیمه های عمری که وجود دارند مقایسه کنید و ببینید اوضاع کدامشان بهتر است و اگر کدام یکی از آن ها را انتخاب کنید، احتمال این که رضایت داشته باشید، بالاتر می رود.

خرید اینترنتی بیمه عمر سامان

معلوم است می خواهیم خودمان را بگوییم، نه؟ بیراه هم نیست. چرا می خواهید شال و کلاه کنید و این همه به دنبال نمایندگی و مراکز فروش محصولات بیمه ای سامان بگردید؟ ما که هستیم. کنارتان. نزدیک. به سادگی می توانید با چند کلیک ساده بیمه عمر سامان را بخرید. اگر نیازی به راهنمایی و کمک هم داشته باشید، باز هم ما می توانیم کمکتان کنیم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید. فراموش نکنید، تیم­شیم هوایتان را دارد. خودمان را میگوییم.

سوالات متداول

✅ پوشش های بیمه عمر سامان چیست؟

پوشش فوت طبیعی

امراض خاص

پوشش رایگان سال آخر حیات

معافیت و از کارافتادگی

فوت بر اثر حادثه

دریافت مستمری

✅ آیا می توان بیمه عمر سامان را بازخرید کرد؟

بله

سال بیمه ارزش بازخریدی بیمه عمر
سال دوم ۹۰ درصد پس انداز
سال سوم ۹۱ درصد پس انداز
سال چهارم ۹۲ درصد پس انداز
سال پنجم ۹۳ درصد پس انداز
سال ششم ۹۴ درصد پس انداز
سال هفتم ۹۵ درصد پس انداز
سال هشتم ۹۶ درصد پس انداز
سال هشتم به بعد ۱۰۰ درصد پس انداز
✅ آیا بیمه عمر سامان وام هم دارد؟

بله که می شود! هر بیمه گذاری که بیمه عمر سامان داشته باشد، می تواند طبق همان اندوخته ای که در بیمه سامان، دارد وام بگیرد. وامی هم که به او تعلق می گیرد، ۹۰ درصد ارزش بازخریدی بیمه عمرش است. اگر از این شرکت، وام بگیرید، آن وقت ظرف ۱۰ روز کاری پول دستتان است.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *