همیشه یکی از مهم‌ترین مسائلی که هنگام انتخاب شرکت بیمه در نظر گرفته می‌شود و پیش از خرید هرگونه محصولی به آن توجه می‌شود، اعتبار و سابقه یک شرکت است. اما آیا صرفاً در نظر گرفتن این موضوع، معیار خوبی برای ارزش‌گذاری یک شرکت بیمه‌ای می‌تواند باشد؟ در این مطلب قرار است شرکت بیمه‌ای را به شما معرفی کنیم که همین اواخر تأسیس شده است. منظورمان از اواخر یعنی ۲۸ اسفند ۹۸ که مدیرانش توانستند آن را به ثبت برسانند. ظاهراً خیلی از عمر این شرکت نمی‌گذرد و اگر بخواهیم آن مورد بالایی را که گفتیم در نظر بگیریم، باید قید چنین شرکتی را بزنیم و آن شرکت هم قید پیشرفت را بزند. اما این‌چنین نیست. این شرکت با ارائه محصولات متفاوت و همچنین متمایز کردن خودش از دیگر رقبا توانسته جایگاه خوبی را در صنعت بیمه کشور به دست آورد. در صورت علاقه مندی به سایر دانستنی های بیمه کلیک کنید.

بیمه باران و طرح های بیمه ایی آن
بیمه باران و طرح های بیمه ایی آن

نگاهی کلی به بیمه باران

با جرئت می‌توان گفت شرکت بیمه باران با در نظر گرفتن دقیق نیازهای بیمه‌ای موجود در کشور تأسیس شده است. از جمله ویژگی‌های متمایزکننده آن می‌توان به خلاقیت و نوآوری و همچنین محصولات جدیدش اشاره کرد. این محصولات برای آن دسته از افرادی است که می‌دانند به چه چیزی نیاز دارند و به دنبال محصولاتی هستند که از آن‌ها بیش‌ترین سود را بگیرند. از ویژگی‌های مشترکی که در محصولات بیمه باران وجود دارد می‌توان به تأمین نیازهای مشتریان در آینده با کمک سرمایه‌گذاری تدریجی و همچنین پوشش خطرهایی که بیمه‌گذار ممکن است در طول زندگی‌اش با آن روبرو شود، اشاره کرد. پیش از اینکه خیلی جزئی بخواهیم درباره محصولات بیمه باران چیزی بگوییم، بهتر است ابتدا مزیت‌های رقابتی آن را بشناسیم:

مزیت‌های رقابتی بیمه باران

 

  • ارائه محصولاتی متفاوت و متمایز در حوزه بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری
  • مجهز به امکان بیمه گری سریع و در دسترس
  • ارائه انواع مختلف بیمه زندگی با امکان قیمت‌گذاری رقابتی

انواع محصولات بیمه‌ای باران

بیمه باران با محصولات متنوعی که در سبد خود دارد، یکی از جامع ترین سبد های محصولات بیمه ایی را در بین دیگر شرکت ها در اختیار دارد.

انواع محصولات بیمه ایی باران

بیمه زندگی طراوت باران

در جغرافیایی زندگی می‌کنیم که اتفاقات مختلفی روزانه رخ می‌دهد و ما هم نمی‌توانیم از هیچ‌کدامشان مصون باشیم. از شیوع کرونا گرفته تا این روزها، زلزله‌های تهران و سیل و باقی بلایای طبیعی. همه این‌ها را گفتیم که بگوییم، بیشتر از اینکه دنبال بیمه‌ای برای شرایطی مثل فوت ناگهانی باشید باید به دنبال بیمه‌ای بود که وقتی فرد دچار نقص عضو یا آسیب‌های این‌چنینی شد، بتواند همچنان به زندگی‌اش ادامه دهد و خانواده را هم تأمین کند. بیمه باران با ارائه محصول بیمه زندگی طراوت باران، آمده این امکان را به سرپرست‌های خانوار داده تا خانواده خودشان را در شرایطی که خودشان نبودند یا از کار افتاده شدند یا بیماری‌ای گرفتند، بیمه کنند. این‌طوری اگر، اتفاقی بیفتد، همان مبلغی که در ابتدای بیمه‌نامه تعیین شده به خانواده پرداخت می‌شود.

بیمه زندگی ترنم باران

این طرح یعنی سرمایه‌گذاری روی پول‌های پنهان شما. منظور از پول پنهان همان مقدار پولی است که روزانه بدون اینکه بدانیم، از دست می‌دهیم. با خرید این محصول، این امکان برایتان مهیا می‌شود که پول‌های پنهانتان را به جای هدر دادن، پس‌انداز کنید. اینکه مبالغ حق بیمه را به چه صورتی بپردازید، به خودتان مربوط است. می‌توانید ماهانه، سالانه یا یکجا این کار را بکنید. به سرعت هم بیمه‌نامه شما صادر می‌شود و از مهم‌ترین ویژگی‌های این بیمه‌نامه می‌توان به سود تضمینی ۱۶ درصد برای یک دوره ۵ ساله اشاره کرد. از امکانات دیگری که بعد از خرید این محصول در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توان به مشاهده وضعیت سرمایه‌گذاری‌تان اشاره کرد (در هر مقطعی هم می‌توانید این کار را بکنید).

بیمه زندگی نغمه باران

بیمه زندگی نغمه باران، ترکیبی است از دو محصول بیمه‌ای دیگر که بالاتر معرفی‌شان کردیم؛ بیمه ترنم و طراوت. با خرید این بیمه‌نامه شما امکان مدیریت پولتان و همچنین سرمایه‌گذاری آن را به عهده بیمه باران قرار می‌دهید و با پرداخت به‌موقع حق بیمه‌تان جدای از تضمین سرمایه‌اینده، سرمایه‌ای هم برای استفاده‌کنندگانی که تعیین می‌کنید که اگر اتفاقی برایتان افتاد، بتوانند از آن بهره ببرند. سرمایه زندگی و فوت در این طرح از یکدیگر متمایز بوده و این بسته به نوع انتخاب شما است که برابر باشند یا ضریبی محاسبه شوند.

بیمه زندگی طراوت باران (سرمایه کاهشی)

یکی از ترس‌هایی که همه ما ممکن است در زندگی‌مان داشته باشیم، این است که وقتی وامی می‌گیریم و مجبور هستیم برای آن قسطی پرداخت کنیم، همیشه یک‌جور دل‌شوره هم وجود دارد که نکند اتفاقی بیفتد و از دنیا برویم و قسط‌هایمان بماند برای خانواده؟ در چنین شرایطی، بیمه باران آمده و محصولی ارائه کرده که با خرید آن، در شرایطی که خدای ناکرده فوت کردید، تمام اقساط باقی‌مانده‌تان، به صورت یکجا پرداخت می‌شود.

بیمه زندگی تبسم باران

این محصول توسط شرکت بیمه باران، ارائه شده و هدف آن این است که افراد با همه جور شرایط بتوانند از امکان‌های این بیمه بهره‌مند شوند. همان‌طور که میدانید بیشتر آن‌هایی که بیمه زندگی می‌خرند، برای اهداف مختلفی از جمله تأمین آتیه، حمایت از درآمد خانوار در شرایطی که سرپرست اصلی را از دست بدهند و … اقدام می‌کنند. این محصول، همه این موارد را تحت پوشش قرار می‌دهد. در بیمه زندگی تبسم باران، ۵ نفر به صورت هم‌زمان می‌توانند تحت پوشش قرار بگیرند و همچنین از امکان پس‌انداز و سرمایه‌گذاری هم بهره ببرند.

بیمه زندگی آوای باران

این محصول بیمه‌ای، هیچ محدودیت سنی‌ای ندارد. شما تا پایان عمر می‌توانید از این بیمه‌نامه استفاده کنید و اگر زمانی فوت کردید، همه سرمایه فوت به استفاده‌کنندگان خواهد رسید می‌توانند از آن بهره ببرند.

سوالات متداول

✅ چرا بیمه باران؟

با جرئت می‌توان گفت شرکت بیمه باران با در نظر گرفتن دقیق نیازهای بیمه‌ای موجود در کشور تأسیس شده است. از جمله ویژگی‌های متمایزکننده آن می‌توان به خلاقیت و نوآوری و همچنین محصولات جدیدش اشاره کرد. این محصولات برای آن دسته از افرادی است که می‌دانند به چه چیزی نیاز دارند و به دنبال محصولاتی هستند که از آن‌ها بیش‌ترین سود را بگیرند. از ویژگی‌های مشترکی که در محصولات بیمه باران وجود دارد می‌توان به تأمین نیازهای مشتریان در آینده با کمک سرمایه‌گذاری تدریجی و همچنین پوشش خطرهایی که بیمه‌گذار ممکن است در طول زندگی‌اش با آن روبرو شود، اشاره کرد.

✅ مزایای رقابتی بیمه باران کدامند؟

ارائه محصولاتی متفاوت و متمایز در حوزه بیمه زندگی و سرمایه‌گذاری
مجهز به امکان بیمه گری سریع و در دسترس
ارائه انواع مختلف بیمه زندگی با امکان قیمت‌گذاری رقابتی

✅ طرح های بیمه باران کدامند؟

بیمه ترنم باران
بیمه طراوت باران
بیمه تبسم باران
بیمه نغمه باران
بیمه آوای باران

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *