تیم شیم: اهمیت بیمه بدنه خودرو باعث شده ست که ما هر هفته بیمه بدنه یکی از شرکت‌های بیمه را در تیم‌شیم به شما معرفی کنیم. هدف ما از نوشتن این مطالب ارزش‌گذاری این شرکت بیمه یا آن نیست، بلکه می‌خواهیم انتخاب‌های موجود پیش رویتان را بگوییم و درنهایت شما تصمیم‌گیرنده خواهید بود. در این مطلب از وبلاگ تیم‌شیم قرار است به معرفی بیمه بدنه تجارت نو بپردازیم. اما علاوه بر این سعی می‌کنیم، تصویری کامل از این شرکت مبتکر و پویا نیز به شما ارائه بدهیم تا بهتر بتوانید برای خرید بیمه‌نامه خود تصمیم بگیرید. می‌دانیم که ملاک‌هایی مثل اعتبار، سابقه و … می‌تواند در انتخابتان تأثیرگذار باشد؛ پس با ما همراه باشد.

بیمه بدنه تجارت نو
بیمه بدنه تجارت نو

داستان تأسیس بیمه تجارت نو

شرکت بیمه تجارت نو، از پشتوانه سهامداران معتبری برخوردار است که از میان آن‌ها می‌توان به بانک تجارت، پست بانک ایران، گسترش نفت و گاز پارسیان، سرمایه‌گذاری ایرانیان و شرکت بین‌المللی عمران رضوی اشاره کرد. این شرکت بیمه با دریافت مجوزهای لازم در اردیبهشت سال ۹۸ فعالیتش را در حوزه بیمه آغاز کرد. هدف بیمه تجارت نو، ارائه خدماتی تخصصی در حوزه‌های مختلف بیمه‌ای به اقشار مختلف مردم است. یکی از اهداف مهم این شرکت این بوده که در قالب شرکتی دانش بنیان معرفی شود و با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها، به مشتریان در انجام امور بیمه‌ای‌شان، خدمات برساند.

یکی از اهداف مهم شرکت بیمه تجارت نو این است که در قالب شرکتی دانش بنیان
معرفی شود و با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها، به مشتریان خدمات برساند.

بیمه بدنه تجارت نو؛ مبتکر و جوان

یکی از آن حوزه‌های فعالیت بیمه تجارت نو، بیمه بدنه ماشین است. بیمه بدنه را به طور مفصل در مطالب قبلی وبلاگ تیم‌­شیم توضیح داده‌ایم. همین‌قدر بگوییم که از نان شب در این روزهای غمگین، واجب‌تر است. در جغرافیایی زندگی می‌کنیم که قیمت ماشین به صورت روزانه محاسبه می‌شود و خطرات مختلفی هم در طول روز در کمین ماشینمان است. البته چون بحثمان بیمه ماشین است، به این موارد اکتفا می‌کنیم وگرنه موارد قابل ذکر بسیار است. خب احتمالاً خودتان به این نتیجه رسیده‌اید که بیمه بدنه مهم است و اکنون آمده‌اید و دارید درباره اینکه از کجا آن را خریداری کنید، تحقیق می‌کنید. بیمه تجارت نو محصول شرکتی جوان و مبتکر است و مزیت مهمی دارد که بیشتر شرکت‌ها بیمه فاقد آن هستند.

بیمه بدنه به زبان ساده

پوشش تکمیل بیمه بدنه چیست؟

گشت سیار بیمه بدنه تجارت نو

تجارت نو آمده و امکانی در نظر گرفته که افراد وقتشان تلف نشود و بتوانند به سرعت به زندگی عادی‌شان برگردند. اگر حادثه‌ای برایتان رخ داد و ماشینتان بیمه بدنه تجارت نو داشت، نگران چیزی نباشید. برای ارزیابی میزان خسارات، دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. می‌توانید سراغ گشت سیار بیمه تجارت نو بروید. آن‌ها به صورت حضوری می‌آیند، خسارت وارده را ارزیابی می‌کنند. این‌طوری زمان کافی برای اینکه بعد از حادثه به خانه بروید و کمی استراحت کنید را خواهید داشت. همچنین خیالتان حسابی راحت خواهد بود، چون ارزیابان بیمه تجارت نو کارشان را به خوبی بلدند.

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه تجارت نو

قرار نیست اتفاق خاصی در این بخش بیفتد یا تغییراتی جدی در آن وارد شود. همان چیزی که تاکنون برای بیمه‌های بدنه دیگر نوشته‌ایم، اینجا هم قرار خواهد گرفت. پوشش‌های اصلی بیمه بدنه شامل حادثه، آتش‌سوزی و سرقت کلی است. منظورمان از سرقت کلی می‌شود این‌که بیایند، ماشینتان را به طور کامل بدزدند و ببرند. این‌ها مواردی است که هنگام خرید بیمه بدنه به صورت پیش‌فرض خواهید داشت. اما مواردی هم وجود دارد که جزو پوشش‌های اصلی نیست و اتفاقاً موارد مهمی هم هست. به آن‌ها پوشش‌های اضافی گفته می‌شود و برای داشتنشان باید هزینه‌ای اضافی بابتشان پرداخت کنید.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه تجارت نو

پوشش اضافی بیمه بدنه تجارت نو
پوشش اضافی بیمه بدنه تجارت نو

قیمت بیمه بدنه تجارت نو

برای استعلام قیمت، باید مواردی در نظر گرفته شود و به این سادگی‌ها نیست. به همین منظور امکانی در وب‌سایت تیم‌­شیم برایتان فراهم شده که طی آن می‌توانید اطلاعات موردنیاز را وارد نموده و سپس از قیمت بیمه‌نامه بدنه خودروی خود مطلع شوید. همچنین برای خرید بیمه‌نامه خود باید مدارکی داشته باشید که می‌توان به کارت ماشین، بیمه‌نامه بدنه سابق (در صورت وجود)، کارت ملی و تکمیل فرم درخواست بیمه بدنه، اشاره کرد. با تکمیل مدارک و ارائه آن، کارشناسی از طرف شرکت بیمه تجارت نو سراغتان خواهد آمد و پس از بررسی ماشینتان، حق بیمه‌ای برایتان تعریف می‌کند که باید آن را بپردازید و از آن بهره‌مند شوید.

خرید اینترنتی بیمه بدنه تجارت نو

شرکت بیمه تجارت نو جزو شرکت‌هایی است که در ارائه بیمه تیمی با تیم شیم همکاری می‌کند. این یعنی که شما با خرید اینترنتی بیمه بدنه سرمد از وب‌سایت تیم‌شیم اضافه بر مزایا و تخفیف‌های این شرکت، می‌توانید با تشکیل تیم و رانندگی مطمئن تا ۲۵ درصد از حق بیمه خود را پس بگیرید: پول‌پس

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

Rezzaaمشاهده نوشته ها

  • رضا عطائی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

۱ دیدگاه

  • با سلام
    در پاراگراف خرید اینترنتی بیمه بدنه تجارت نو،چرا در رابطه با بیمه بدنه سرمد توضیح داده اید مگر این دو یکی هستند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *