تیم شیم: احتمالاْ شما هم پیش از خرید هر محصولی، لازم است درباره شرکت و برند تولیدکننده آن چیزی شنیده باشید یا آن‌قدر معروف باشد که به دلیل اعتبارش آن را انتخاب کنید. گاهی هم ممکن است سراغ افرادی بروید که از آن محصول استفاده کرده‌اند و نظرشان را بپرسید. ما در مجموعه مطالبی که به معرفی شرکت‌های بیمه و مشخصاً بیمه بدنه آن‌ها می‌پردازیم، سعی می‌کنیم این آشنایی و شناخت را برای شما راحت‌تر کنیم. در این مطلب از وبلاگ تیم ­شیم، می‌خواهیم شرکت بیمه سرمد و مشخصاً بیمه بدنه سرمد را که یکی از فعالان معتبر و جوان صنعت بیمه است را به شما معرفی کنیم تا هنگام خرید، انتخابی هوشمندانه داشته باشید.

بیمه بدنه سرمد
بیمه بدنه سرمد

معرفی بیمه سرمد

شرکت بیمه سرمد فعالیت خودش را با این باور آغاز کرد که فعالیت بخش غیردولتی در مدیریت امور اقتصادی، باعث کارآفرینی، نوآوری و ابتکار می‌شود. به همین منظور، اوایل سال ۹۰ جرقه تأسیس شرکت بیمه سرمد با حمایت مالی بانک صادرات ایران و شرکت سرمایه‌گذاری خوارزمی زده شد. به سرعت پس از آن موافقت اصولی تأسیس این شرکت توسط بیمه مرکزی دریافت شد و بیمه سرمد در تاریخ اول آبان ماه ۱۳۹۲، فعالیتش را به طور رسمی شروع کرد. این شرکت به طور کلی در حوزه‌هایی که در ادامه آمده است فعالیت می‌کند:

ارائه محصولات بیمه‌ای در انواع حوزه‌های بیمه زندگی و غیر زندگی
تحصیل پوشش بیمه اتکایی در داخل یا خارج از کشور
پذیرش بیمه‌های اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی و خارجی
سرمایه‌گذاری از محل سرمایه، اندوخته‌های فنی و قانونی و ذخایر

بیمه بدنه سرمد

شاید خیلی اسم این شرکت بیمه را نشنیده باشید، اما جوان بودن این شرکت را می‌توان امتیازی مثبت برای آن در نظر گرفت چرا که تیمی خلاق پشت آن حضور دارد و سعی می‌کنند در انواع حوزه‌های بیمه‌ای، به مردم خدمات ارائه کنند. یکی از این حوزه‌ها، بیمه بدنه است. با داشتن بیمه بدنه سرمد، بیمه‌گر متعهد می‌شود، خسارات وارده به ماشین شما را جبران کند. داشتن بیمه بدنه، ضروری نیست اما داشتنش بهتر از نداشتنش است چرا که از خودروی شما در مقابل اتفاقاتی همچون آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سرقت کلی و حوادث که رخ دادنشان در این جغرافیا خیلی هم عجیب نیست، محافظت می‌کند.
حداقل این که تضمین می‌کند اگر هر کدام این موارد اتفاق افتاد، نیازی به نگرانی نیست. همه‌اش قابل جبران خواهد بود. همه شما عزیزانی که وسیله نقلیه دارید، فرقی نمی‌کند سنگین باشد یا سبک، لوکس باشد یا متعارف، می‌توانید وسیله نقلیه خودتان را با بیمه بدنه سرمد، بیمه کنید و خیالتان از هر بابت راحت باشد.

پوشش‌های اضافی بیمه بدنه سرمد

پوشش‌های اصلی بیمه بدنه سرمد، همان‌هایی بود که گفتیم. پوشش‌های اضافی آن شامل موارد زیر خواهد شد که هر کدام را به طور مختصر توضیح خواهیم داد:

افزایش قیمت ماشین

شرکت بیمه‌گر شما که در حال حاضر، بیمه سرمد را فرض می‌گیریم، متعهد می‌شود افزایش قیمت ماشین شما را تا حدودی تعیین شده در زمان بروز حادثه، جبران نماید و خسارت شما را با همان قیمتی که از ابتدا گفته بودید، پرداخت نکند.

افت قیمت ماشین

بعد از هر حادثه، از قیمت خودروی شما کم می‌شود. چنین اتفاقی چه بخواهید چه نخواهید رخ می‌دهد و خیلی دست شما نیست. این پوشش اضافی، امکانی به شما می‌دهد تا ۲ الی ۲۰ درصد به خاطر خسارت افت قیمت ماشینتان دریافت کنید.

سرقت قطعات ماشین

این یعنی بیایند، لوازم اصلی ماشینتان را بدزدند و بروند. کاری به کار خود ماشین نداشته باشند.

حوادث طبیعی

از آنجایی که خیلی بعید نیست چنین اتفاقاتی بیفتد، بیمه سرمد، پوششی دارد که طی خسارات وارده به خودروی شما بر اثر سیل، آتش‌فشان، تگرگ، بهمن و زلزله را جبران می‌کند.

پاشیده شدن اسید و مواد شیمیایی

اگر روی ماشینتان، اسید، رنگ و انواع مواد شیمیایی بریزد و آسیبی به آن وارد کند، این پوشش اضافی خسارت پیش آمده را جبران می‌کند.

فسخ بیمه بدنه سرمد

خب، به هر حال اگر برخی موارد از طرف بیمه‌گذار رعایت نشود، شرکت بیمه‌گر این امکان را دارد تا قراردادش را با او فسخ کند. در ادامه می‌خواهیم به این موارد بپردازیم:

عدم پرداخت حق بیمه در زمان مقرر
تشدید خطر (مگر اینکه از پیش توافقی شکل گرفته باشد)
بیمه‌گذار از گفتن قیمت واقعی خودروی خود امتناع کرده باشد

خرید اینترنتی بیمه بدنه سرمد

اول این که خب بیایید از ما بخرید. تیم­شیم یک وب‌سایت خرید اینترنتی بیمه بوده که با ارائه خدمات به صورت آنلاین تلاش می‌کند در وقت شما صرفه‌جویی کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، بیمه‌نامه مورد نظرتان را به دستتان برساند. این از این. حالا این که چه پروسه‌ای باید برای خرید بیمه بدنه طی شود را در ادامه خواهیم گفت. اول باید فرمی را که طی آن درخواست خرید بیمه بدنه دارید، پر کنید. سپس کارشناسی از شرکت بیمه سرمد می‌آید و از ماشینتان بازدید می‌کند. بعد حق بیمه‌ای برای ماشینتان ارزیابی می‌شود و درنهایت بعد از این که حق بیمه را پرداخت کردید، بیمه‌نامه صادر شده و به شما تحویل داده می‌شود.

مدارک لازم برای دریافت خسارت

مدارک بیمه سرمد
مدارک بیمه سرمد

تیم شیم؛ بیمه بدنه سرمد و بیمه تیمی

شرکت بیمه سرمد از جمله شرکت‌هایی است که در ارائه بیمه تیمی با تیم شیم همکاری می‌کند. پس شما با خرید اینترنتی بیمه بدنه سرمد از وب‌سایت تیم‌شیم علاوه بر مزایا و تخفیف‌های این شرکت، این فرصت را دارید که با تشکیل تیم و رانندگی مطمئن تا ۲۵ درصد از حق بیمه خود را پس بگیرید: پول‌پس

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

Rezzaaمشاهده نوشته ها

  • رضا عطائی
  • متخصص در زمینه تولید محتوای بیمه ای و بورس
معتقدم دانشی که منتشر نشود، همانند آب مرداب، بلا استفاده است...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *