راهنمای جامع بیمه بدنه ۲۰۶

امروز با بیمه بدنه ۲۰۶ تمام و کمال در خدمت شما هستیم! پژو ۲۰۶ را که دیگر همه می‌شناسند، نه؟ احتمالاً بشود آن را به عنوان پرطرفدارترین ماشین در ایران در نظر گرفت. به هر حال ظاهر زیبایی دارد و علاوه بر این به دلیل همان ظاهرش یک جوری است که آدم‌ها نمی‌توانند صاحبش را قضاوت و ارزیابی کنند و درون طبقه یا دسته خاصی قرار دهند. دلیل مهم این موضوع، قیمت مناسبش هم می‌باشد. اما خودتان بهتر میدانید این روزها به دلیل فشار اقتصادی موجود و گرانی‌ها و اتفاقات مختلف، دزدی ماشین زیاد شده و این موضوع ترسناکی است. خصوصاً وقتی داریم درباره پژو ۲۰۶ صحبت می‌کنیم چرا که جزو آن ماشین‌هایی است که خیلی راحت می‌دزدند.

بیمه بدنه 206
بیمه بدنه ۲۰۶

در کنار این دزدی شدن‌ها نباید این موضوع را در نظر نگیریم که پژو ۲۰۶ سهم قابل قبولی در تصادفات جاده‌ای و همچنین شهری داشته و چنین چیزی یعنی با ماشینی روبرو هستیم که ممکن است هر اتفاقی برایش بیفتد پس چه بهتر که از همین الآن به فکر ببیمه بدنه ۲۰۶ خود باشید.

آیا خرید بیمه بدنه ۲۰۶ واجب است؟

نه! واجب و ضروری نیست که هزینه کنید و بیمه بدنه پژو ۲۰۶ تهیه کنید. می‌توانید این کار را نکنید و وقتی ماشینتان را دزدیدند، یک گوشه بنشینید و غصه بخورید. یا این کار را نکنید و اگر ماشینتان آسیبی دیدی، سقوطی کرد یا واژگون شد، باز همان گوشه بنشینید و غصه بخورید. ما برای این که این غصه خوردن‌ها به حداقل برسد، پیشنهاد خرید بیمه بدنه ۲۰۶ را به شما می‌دهیم. برای این که حتی یک لحظه هم غصه نخورید اگر ماشینتان را دزدیدند، انگار دنیا به آخر رسیده است چرا که بیمه بدنه بیشتر هزینه‌هایتان را جبران خواهد کرد. فقط اینجا مسئله‌ای که مهم می‌شود انتخاب شرکت بیمه موردنظرتان است. خب حالا اگر هنوز مطمئن نشده‌اید که ماشین زیبایتان نیاز به بیمه بدنه دارد، دلایل خرید این محصول بیمه‌ای را برایتان خواهیم شکافت. همراهمان باشید که حالا حالاها کار داریم.

پوشش سرقت بیمه بدنه ۲۰۶ چیست؟

همان‌طور که این ماشین برای شما جذاب است و ظاهر زیبایی دارد برای دزدها هم ظاهراً جذاب است و باعث می‌شود تعداد دزدی‌هایی که روی این ماشین صورت می‌گیرد زیاد باشد. جستجوی کوتاهی بکنید می‌توانید فیلم باز کردن این مدل ماشین را ببینید که چطور یک دزد آن را در ۲ دقیقه و حتی کمتر باز می‌کند. به هر حال این مدت زمان، برای دزدی کم است و این ماشین هم به لحاظ امنیتی اوضاع خوبی ندارد. اگر بیمه بدنه پژو ۲۰۶ داشته باشید و ماشینتان را بدزدند و ۶۰ روز هم از این دزدی بگذرد و پلیس نتوانسته باشد آن را پیدا کنید، بیمه ماشین شما را با ارزش فعلی خریداری می‌کند. اما به این صورت که سند مالکیت ماشین به شرکت بیمه ارائه می‌شود. فرانشیز هم کسر می‌شود و سپس مبلغ پرداخت می‌گردد.

اگر آن‌قدر خوش‌شانس بودید که در طول یک سال ماشین پیدا شود، بیمه آن را می‌فروشد و درصدی که شما به عنوان فرانشیز پرداخت کرده بودید را به شما پس می‌دهد. علاوه بر دزدیده شدن ماشین، مسئله دیگری هم وجود دارد و آن راحت باز شدن در پژو ۲۰۶ است. خب در چنین وضعیتی احتمال دزدیده شدن لوازم خانگی‌تان زیاد است. پس خرید پوشش اضافی سرقت جزئی نیز می‌تواند در چنین شرایطی کمک حالتان باشد.

پوشش تصادفات بیمه بدنه ۲۰۶ چیست؟

همین حالا یک آمار بگیرید به سادگی می‌بینید که بیشتر تصادفاتی که تاکنون در ایران انجام شده، این‌طوری بوده که پژو ۲۰۶ هم سهم قابل توجهی از آن داشته و چنین چیزی به هیچ عنوان قابل چشم‌پوشی نیست. به هر حال شما در شرایطی هستید که روز به روز ارزش ماشینتان دارد بالاتر می‌رود و به جای خوشحال شدن باید نگران باشید اتفاقی برای آن نیفتد چرا که جبرانش غیرممکن است. پس در چنین شرایطی بیمه بدنه تا حد زیادی می‌تواند به شما کمک کند و در صورت وقوع تصادفات این اطمینان را به شما بدهد که امکانی برای جبران وجود خواهد داشت و دنیا به آخر نرسیده است. راستی، این نکته هم یادمان نرود و اگر نمی‌دانید، به آن توجه کنید که یکی از اتفاقات مرسومی که برای پژو ۲۰۶ می‌افتد، شکسته شدن شیشه عقب و جلو بر اثر تغییر دما است. در چنین شرایطی داشتن پوشش اضافی شکسته شدن شیشه می‌تواند کمکتان کند حداقل بخشی از خسارات را جبران کنید.

قیمت بیمه بدنه ۲۰۶ | ارزانترین بیمه بدنه ۲۰۶ کدام است؟

قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در صورتی که ارزشش را ۷۰ میلیون تومان تعریف کنیم که اکنون به مراتب بیشتر از این عدد است، برای شرکت‌های مختلف بیمه‌ای می‌شود چیزی شبیه به جدول زیر. نگاهی به آن بیندازید. با مقایسه قیمت ها در جدول زیر فهمیدیم که ارزانترین بیمه بدنه ۲۰۶ هم بیمه دانا ارائه می کند.

 

 

بیمه

حق بیمه

دانا

۶۴۹.۰۰۰ تومان
آسیا

۶۸۶.۷۰۰ تومان

پارسیان

۷۸۳.۳۸۷ تومان
رازی

۸۳۰.۱۴۰ تومان

ایران

۱.۰۳۰.۰۵۰ تومان

 

بسته به تخفیف‌هایی که برایتان در نظر گرفته شود و این که کدام شرکت به کدام مناسبت، تخفیف می‌دهد یا نه، این رقم می‌تواند متغیر باشد. همه‌اش بستگی به خودتان و انتخابی که می‌کنید، دارد. البته اگر فکر می‌کنید قیمت ماشینتان متفاوت است، کافی است سری به وب‌سایت تیم­شیم بزنید و آنجا در قسمت استعلام قیمت بیمه بدنه اطلاعاتی که از شما خواسته شده را وارد کنید و بیمه موردنظرتان را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی بیمه بدنه پژو ۲۰۶

داریم درباره بیمه‌ای حرف می‌زنیم که واجب و ضروری نیست اما داشتنش به مراتب از نداشتنش بیشتر برایتان سود خواهد داشت. اگر به لحاظ مالی مشکل دارید و نمی‌توانید از پس هزینه بیمه بدنه ۲۰۶ بربیایید، این امکان برایتان وجود دارد که آن را به صورت قسطی خریداری کنید. یعنی بخشی از حق بیمه را به صورت نقدی پرداخت نمایید و باقی‌اش را در چند قسط مختلف به صورت ماهانه پرداخت نمایید که فشاری به شما وارد نشود. برای این که بیمه بدنه پژو ۲۰۶ خود را در این ایام کرونایی خریداری کنید و هیچ مشکلی هم برایتان پیش نیاید، تنها کافی است سری به وب‌سایت خرید اینترنتی بیمه بدنه تیم­شیم بزنید و در آن جا اقدام به خرید این محصول بیمه‌ای لازم، بکنید. چند کلیک کافی است تا قیمت بیمه بدنه دستتان بیاید و بعد از مقایسه و ارزیابی قیمت‌های مختلف و پوشش‌های انتخابی‌تان، می‌توانید اقدام به خرید کنید و ظرف مدت زمان بسیار کمی، بیمه بدنه داشته باشید. بیمه بدنه، یعنی خیال راحت شما هنگام رانندگی! یعنی آرامش شما در این شرایط بحرانی. فراموش هم نکنید، تیم­شیم هوایتان را دارد چه بیمه بدنه بخرید چه نه! ولی بخرید.

سوالات متداول

✅ بیمه بدنه ۲۰۶ چه خساراتی را پوشش می دهد؟
  • سرقت
  • تصادف
✅ قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶ چقدر است؟

قیمت بیمه بدنه پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در صورتی که ارزشش را ۷۰ میلیون تومان تعریف کنیم که اکنون به مراتب بیشتر از این عدد است، برای شرکت‌های مختلف بیمه‌ای می‌شود چیزی شبیه به جدول زیر. نگاهی به آن بیندازید.

بیمه حق بیمه
دانا ۶۴۹.۰۰۰ تومان
آسیا ۶۸۶.۷۰۰ تومان
پارسیان ۷۸۳.۳۸۷ تومان
رازی ۸۳۰.۱۴۰ تومان
ایران ۱.۰۳۰.۰۵۰ تومان
✅ آیا خرید بیمه بدنه ۲۰۶ واجب است؟

داریم درباره بیمه‌ای حرف می‌زنیم که واجب و ضروری نیست اما داشتنش به مراتب از نداشتنش بیشتر برایتان سود خواهد داشت. اگر به لحاظ مالی مشکل دارید و نمی‌توانید از پس هزینه بیمه بدنه بربیایید، این امکان برایتان وجود دارد که آن را به صورت قسطی خریداری کنید. یعنی بخشی از حق بیمه را به صورت نقدی پرداخت نمایید و باقی‌اش را در چند قسط مختلف به صورت ماهانه پرداخت نمایید که فشاری به شما وارد نشود.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

رضا عطاییمشاهده نوشته ها

۷ سال سابقه معاملاتی و تحلیلگری بورس ۳ سال فعالیت حرفه ای در زمینه سئو و وردپرس تولید محتوا در حوزه بورس و بیمه همیشه تلاش کرده ام تا با اشتراک دانش خودم دیگران را به سود برسانم، هم معنوی هم غیر معنوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *